fbpx

Postrach władzy Zjednoczonej Prawicy, czyli “Babcia Kasia” dostała 7-osobową obstawę.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Władza PiS, zamiast walczyć z epidemią, reformować kraj, całą uwagę kieruje tylko na umacnianie swojej władzy. Aż siedmiu policjantów pilnowało “Babci Kasi”. Taką obstawą może pochwalić się tylko jeszcze jedna osoba w państwie – to Jarosław Kaczyński.

“Babcia Kasia” Katarzyna Augustynek stała się bohaterką Strajku Kobiet, należy do inicjatywy “Polskie Babcie”, a prywatnie jest lektorką języka angielskiego i hiszpańskiego. Od 2015 r. Babcia Kasia uczestniczy w ulicznych protestach, zaś po roku zaczęli dołączać do niej młodzi ludzie. Wielokrotnie była zatrzymywana przez policję, Usłyszała m.in. zarzut za to, że “naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariusza policji podczas i w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych w ten sposób, że uderzyła go torebką” W Biurze Kontroli Komendy Głównej Policji wyjaśniana jest sprawa zatrzymania Babci Kasi i jej pobytu na komendzie w Pruszkowie. Według jej relacji była siłą rozbierana przez dwie policjantki, traktowano ją w sposób brutalny, szarpano i obrażano. To przypomina relacje z przesłuchań najgroźniejszych terrorystów w Guantanamo.

Policja swoje zachowanie argumentowała tym, że starsza pani mogła zakłócić Marsz Żołnierzy Wyklętych, który ruszył ulicami Warszawy.

 – Tradycją już jest to, że znajdują się osoby o odmiennych poglądach, które od lat je blokują. Stąd obecność policjantów – komentuje nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Nie czujecie jak z Was robią idiotów?

“Siedmiu wspaniałych” – doczekało się kilku ekranizacji. Ten western akcji to światowy klasyk. W tym filmie siedmiu kowbojów chroniło biednych chłopów przed najazdami grabieżców. Dziś państwo polskie funduje nam groteskową komedię, angażując w to funkcjonariuszy publicznych, którzy zamiast chronić, występują w roli dręczycieli.

Na poniższym nagraniu możemy zobaczyć jak Babcia Kasia robi zakupy “w towarzystwie” siedmiu funkcjonariuszy, którzy czekają na nią pod sklepem. Reporter nie może opanować śmiechu rejestrując tą komiczną scenę. Pada pytanie “Nie czujecie jak z Was robią idiotów?” – odpowiedzi brak

Po zrobieniu zakupów funkcjonariusze chodzili za nią krok w krok. Autor filmu postanowił podkreślić komizm i groteskowość zachowania policjantów podkładając tło muzyczne z programu komediowego “Benny Hill”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments