fbpx

Premier (oszukaniec) zaprosił Obamę. Jest już plan wizyty ; Sasin, Obajtek, Terlecki a nawet Rydzyk i inni


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Poseł Tomasz Trela podpowiedział premierowi Morawieckiemu jak powinien wyglądać plan wizyty byłego prezydenta USA. To odpowiedź na pouczający ton działaczy dobrej zmiany

Mateusz Morawiecki zarzucił byłemu amerykańskiemu prezydentowi brak wiedzy na temat aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Barak Obama formalnie nie pełni już żadnej funkcji, ale jest uważany za jednego z najważniejszych doradców obecnego prezydenta USA Joe Bidena. “Kiedy spojrzymy co się stało w miejscach takich jak Węgry czy Polska, które oczywiście nie miały takich samych demokratycznych tradycji, jak my (USA) i gdzie te tradycje nie były tak głęboko zakorzenione, ale jeszcze 10 lat temu były funkcjonującymi demokracjami, teraz w gruncie rzeczy stały się państwami autorytarnymi” – przyznał były prezydent USA.

Coraz więcej polityków rządzącego obozu musi dementować wydarzenia polityczne z Polski. Prezydent Duda wielokrotnie zapewniał publicznie, że “demokracja w Polsce ma sie dobrze”. Dziś premier Morawiecki odpowiadając Obamie kolejny raz musi uspokajać światowych przywódców.

Myślę, że najlepiej by było zaprosić pana byłego prezydenta Baracka Obamę do Polski, co niniejszym czynię: serdecznie zapraszam. Kiedy przyjechał do Polski parę lat temu inny były prezydent z Partii Demokratycznej Bill Clinton to rozpływał się i brakowało mu słów, pochwał dla Polski pod wieloma względami – oświadczył Morawiecki. Wystarczy tutaj przyjechać, a nie czytać jakieś opracowania, które myślę, że zafałszowują zdecydowanie obraz Polski – dodał premier.

Ponieważ wpadek dyplomatycznych ostatnimi czasy mamy co niemiara, z pomocą premierowi przybył poseł lewicy Tomasz Trela. Żartując ze słów premiera zaproponował program wizyty prezydenta Obamy w naszym kraju. Do imienia premiera w nawiasie dodaje oszukaniec, nawiązując do okłamania opinii publicznej w sprawie negocjacji sporu z Czechami.

Na liście gości Krystyna Pawłowicz?

Z Obamą chętnie spotkałaby się pani sędzia Pawłowicz. Mogłaby wskazać dokładne położenie Polski, ponieważ jak stwierdziła były prezydent ma w tym zakresie pewne braki.

Czytaj także Waszczykowski: Obama ma stare informacje, Cichanouska wsadza nos tam gdzie nie trzeba, a Turów to nie z tym rządem


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments