fbpx

Prezes PiS, Prezydent i Marszałek ćwiczą już nowe “cele”. Kampania PiS przybiera niespodziewany obrót.


Subksrybuj nas na Google News

„Przed nami nowe cele i Prezes mierzy do nich z karabinu” Poniżej na zdjęciach Prezes Kaczyński, Prezydent Duda, Marszałek Terlecki. Jakbyśmy tylko do tego jeszcze mieli psa Szarika, to NATO na świecie jest niepotrzebne, bo oni nas obronią przed “każdym złem”

Proszę uważać bo Prezes bez okularów


– Wypada zapytać Polaków, jaka forma uprawiania polityki jest lepsza – ta nasza, polegająca na dyskutowaniu i przygotowywaniu programów, czy taka, która nic nie wnosi, a opiera się na negatywnych emocjach? Choć nie jest moją rolą wspieranie opozycji, to jednak zwrócę się do formacji opozycyjnych, aby to przemyślały – mówił Kaczyński, podsumowujący w niedzielę 7 lipca kongres w Katowicach.


Z trudem komentuje się taki tekst osoby, która krzyczy mównicy o zdradzieckich mordach, o ludziach mówi złodzieje, pasożyty, gardzi słabszymi, co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną, wracają do domu, piją wódkę i oglądają “pornosy”, robią to też dzieci, poza tym obraża sędziów, nauczycieli, lekarzy itd. Jeżeli to zdaniem Kaczyńskiego nie jest mowa negatywnych emocji, to co może być jeszcze gorszego ?



Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments