fbpx

Prezydent Duda dokończy kadencję w więzieniu? Giertych zapowiada program “zero tolerancji” dla politycznych bandytów


Subksrybuj nas na Google News

Roman Giertych opublikował w mediach społecznościowych kontrowersyjny wpis dotyczący ludzi władzy piastujących najwyższe stanowiska w państwie. Zaznacza, że po wygranych przez opozycję wyborach jest zwolennikiem opcji “zero tolerancji” dla politycznych bandytów, którzy w ocenie prawnika dopuścili się “wielopłaszczyznowego zamachu stanu”. Chodzi o prezydenta Dudę, szefa NBP Adama Glapińskiego, wszystkich członków Rady Ministrów oraz członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Program Giertycha “zero tolerancji” wobec najwyższych rangą urzędników państwowych

Jestem zwolennikiem opcji zero tolerancji. Uważam, że po zwycięstwie opozycji najlepszą opcją byłoby:

  • usunięcie z urzędu Prezydenta RP poprzez postawienie go przed Trybunał Stanu i skazanie za odmowę zaprzysiężenia sędziów TK, za nielegalne ułaskawienia kolegów oraz za nielegalne nominowanie sędziów bez wniosku uprawnionego organu
  • usunięcie z urzędu przez Trybunał Stanu i skazanie prezesa Narodowego Banku Polskiego za złamanie konstytucyjnego zakazu finansowania budżetu przez NBP, co przyniosło inflację (miliardy obligacji Ministerstwa Finansów kupionych przez NBP za pośrednictwem banków).
  • skazanie przez Trybunał Stanu wszystkich członków Krajdowej Rady Radiofonii i Telewizji za tolerowanie kradzieży TVP przez jedną opcję polityczną.

Giertych proponuje masowe śledztwa

  • Przeprowadzenie ogromnych śledztw dotyczących: powiązania posłów na Sejm z ramienia partii obecnie rządzącej z nominatami w spółkach Skarbu Państwa pod kątem przestępstw korupcyjnych.
  • Przeprowadzenie śledztw dotyczących marnowania mienia Skarbu Państwa na dofinansowanie mediów partyjnych.
  • Przeprowadzenie śledztw dotyczących marnowania mienia Skarbu Państwa przez nominowanie osób bez kompetencji do zajmowania się sprawami majątkowymi.
  • Przeprowadzenie śledztw dotyczących braku realizacji wyroków TSUE, które skutkowały gigantycznymi karami nałożonymi na Polskę.
  • Przeprowadzenia śledztw dotyczących przekazywania pieniędzy publicznych na kupowanie poparcia kleru i instytucji powołanych przez osoby duchowne.
  • Przeprowadzenie śledztw dotyczących wydawania wyroków w TK i SN przez osoby nieuprawnione.

“Zaorać do gołej ziemi i posypać solą”

“Te wszystkie działania powinny zostać dokonane bez ducha zemsty, czy rewanżyzmu”

Należy po prostu zrealizować prawo i sprawiedliwość bez żadnych osobistych uprzedzeń. PiS i jego członkowie poprzez swoje działania okradli nas z niezależnej prokuratury, telewizji, banku centralnego i z ogromnych pieniędzy. Nie może im to ujść bezkarnie, gdyż duch tego populizmu, autorytaryzmu, głupoty i nacjonalizmu wróci. Rzymianie, gdy pokonali Kartaginę zaorali ją i posypali solą, aby się nie odrodziła. Obowiązkiem naszego pokolenia jest tak postąpić z PiS. Zaorać do gołej ziemi i posypać solą.

CAŁY WPIS MECENASA GIERTYCHA – TUTAJ


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PIS stał się nietykalny jak reżim komunistyczny
PIS stał się nietykalny jak reżim komunistyczny
1 rok temu

Problem w tym że polityków prawo się nie ima zwłaszcza rządu w końcu rząd to rdzeń władzy ustawodawczej i wykonawczej. To jest elita uprzywilejowana. PIS to jest partia adwokatów, prawników, sędziów prokuratorów i całej masy wysokich i wpływowych urzędników państwowych. Wbrew pozorom nie jest to partia zwykłych ludzi, a środowisko elit którzy udają że działają w interesie wszystkich w rzeczywistości interesują ich tylko wyborcy ale z drugiej strony to nie musi być też prawda ponieważ żyjemy w czasach sondażowni i fałszowania wyników wyborów przez technologie cyfrowe i media rządowe. To co chce osiągnąć po raz kolejny PIS to zaczarować rzeczywistość… Czytaj więcej »

chłopcofil ziobro i jego laptop
chłopcofil ziobro i jego laptop
1 rok temu

Powyższe kwestie to rzeczy większego kalibru, ale nie tak drastyczne, jak wałki finansowe przez służby specjalne, zlecenia na wykańczanie przez z nich zwykłych zjadaczy chleba, np ostatnimi czasy tą chłopaczynę z Seicento na polecenie dewiantów Beaty Szydło, manipuowanie teleinformatyką – fałszywe wiadomości o zamachu, samobójstwach czy pożarach – smsy, służby mogą za twoimi plecami wydać dublikat twojego nr telefonu jednym kliknięciem i zrobić z ciebie świra, zresztą to dla nich pryszcz i wiele innych podłych metod zasłaniając się nielegalnie klauzulą prawną, że przestepca czy terrorysta.

Warto przypomnieć i nie zapomnieć
Warto przypomnieć i nie zapomnieć
1 rok temu

Spójrzmy na żelazne fakty bezpośrednio i obietkywnie. Chronologia wydarzeń kluczowych – 1 Sankcje gospodarcze USA i Unii (Chiny Rosja) 2 Covid 19 3 Wojna na Ukrainie. Te trzy wydarzenia tzw. ataki Zachodu mające na celu wyniszczanie gospodarek wschodu są one konsekwencją obecnych kryzysów. Chiny są zbyt silne na żałosne tupanie żołdaków Zachodu, Rosja puki co nie powiedziała ostatniego słowa. Ale wracając do chronologii wydarzeń mamy więc Covid 19 i setki tysięcy zgonów głównie emerytów przewlekle chorych rencistów jak również ogromna liczba osób starszych bez poważnych chorób i ludzi w sile wieku. Odnośnie ofiar to byli rodzice, dziadkowie, wujkowie rodziny wspierające się,… Czytaj więcej »