fbpx

Prezydent uaktywnił się po katastrofie na Odrze. Nie uwierzycie gdzie!


3 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Od kilku dni słychać zarzuty wobec Andrzeja Dudy, że nie zabrał głosu po katastrofie ekologicznej, jaka miała miejsce na naszej drugiej co do długości rzece. To nie jest pierwszy raz, kiedy głowa państwa zniknęła z radarów w ważnym momencie. Podobnie było np. kiedy wybuchły protesty po zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Jednak brak aktywności prezydenta może być tylko pozorny. Andrzej Duda znalazł czas, żeby przeglądać profil aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej, znanej z roli Hanki Mostowiak i lajkował jej nowe zdjęcie.

Andrzej Duda nie wypowiedział się publicznie na temat kataklizmu, jaki spotkał ekosystem naszej granicznej rzeki. Widocznie uznał, iż temat jest błahy i nie wymaga zabrania stanowiska jako głowa państwa. Wcześniej milczał wielokrotnie przy różnego rodzaju ważnych i kontrowersyjnych sprawach, które bulwersowały polskie społeczeństwo. Jednak skala obecnej katastrofy jest niespotykana w dziejach nowożytnej historii. Wydawać by się mogło, iż jeden z najważniejszych polskich polityków powinien odnieść się do tego zdarzenia. Nic bardziej mylnego.

Aktywność prezydenta widzieliśmy za to na Instagramie. Andrzej Duda przeglądał profil Małgorzaty Kożuchowskiej, która udostępniła foto po powrocie z wypoczynku. “Wróciłam z wakacji i od razu wpadłam w wir pracy nad promocją mojego najnowszego filmu Zołza. Na szczęście kawa dodaje energii ☕️ jeszcze łyk i wracam do pracy, bo premiera tuż tuż! Kto czeka?” – napisała aktorka. Jej wpis zalajkował Andrzej Duda, o czym pierwszy napisał “Fakt”. Jednak po jakimś lajk został usunięty. Czy miało to miejsce z powodu fali krytyki, jaka wylała się na niego po tym w Internecie?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
13
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kożuchowska kusi pupą prezydenta
Kożuchowska kusi pupą prezydenta
1 rok temu

Małgorzata Kożuchowska została przez prezydenta Dudę odznaczona krzyżem kawalerskim za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej. Z kolei jak widać na zdjęciu to nie wiadomo dokładnie za co chyba za to że aktorka na zdjęciu pozuje w skapych bikini być może stringach bo widać jej pupę, przez co prezydentowi zebrało się na amory, i nie bacząc co o tym pomysli żona pierwsza dama.

Gość 1
Gość 1
Odpowiedź do  Kożuchowska kusi pupą prezydenta
1 rok temu

Można było sobie darować tą “pierwszą damę ‘ ani ona pierwszy, ani tym bardziej dama

Pierwsza dama Klaudia Jachira
Pierwsza dama Klaudia Jachira
Odpowiedź do  Gość 1
1 rok temu

Najlepiej na pierwszą damę nadaje się Klaudia Jachira ponadto deklasuje pod kazdym względem także artystycznie, mentalnie no i jest symbolem seksu jak 100% kobieta w przeciwieństwie do Kożuchowskiej która mogła by sprzątać u Jachiry.