fbpx

Profesor Suski demaskuje Tuska i ostrzega! “Chce wyprowadzić nas z Unii!”


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Marek Suski “zdemaskował” “tajny plan Donalda Tuska” na antenie telewizji wPolsce. W swojej wypowiedzi oskarżył Tuska o to, że ten spowodował brexit w Wielkiej Brytanii. Na pohybel dodał, że szef Platformy dąży do tego samego w naszej Ojczyźnie. – Tuskowi się udało wyprowadzić z Unii Wielką Brytanię, być może teraz celem Tuska jest wyprowadzenie Polski z Unii? – spytał na serio.

Wzywamy opozycję, by przestała wyprowadzać Polskę z UE! Tu jest nasze miejsce! Opozycja ma prawo, nawet twardo, krytykować rząd i walczyć z nim, ale nie kosztem bezpieczeństwa swojego kraju i jego obywateli. Tego nie ma w kraju, ale i na świecie. Trzeba przyznać, że opozycja wykuwa nową kartę w historii – stwierdził Suski.

Poseł PiS, Marek Suski

Całkiem niedawno Suski, odpowiadając na zarzuty opozycji, mówiące o tym, że „PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej” powiedział polskatimes.pl, że to nie Prawo i Sprawiedliwość chce doprowadzić do polexitu, a Donald Tusk.

– Tak mu się spodobał brexit, że wyprowadził Wielką Brytanię z Unii Europejskiej, a teraz zalęgło się w jego mózgu takie przeświadczenie, że i Polskę wyprowadzi – mówił.

“To Platforma chce się nachapać”

– Były wypowiedzi, ze Platforma Obywatelska chce pieniędzy unijnych dla Polski, ale kiedy dojdzie do władzy. Teraz zamrozi, a odmrozi, jak dojdzie do władzy. To jest ich szantaż finansowy polskiego społeczeństwa. Mówią, że nie będzie pieniędzy dopóki rządzi PiS, a będą, kiedy dojdzie do władzy PO – światła koalicja na rzecz podporządkowania Polski Unii – stwierdził Suski.

Zdaniem Suskiego, ostatecznie nie dojdzie do wstrzymania unijnych funduszy, gdyż Polska ma wielu partnerów

– Myślę, że koniec końców Polsce uda się wywalczyć należne jej pieniądze unijne, bo mamy poparcie już nie jednego, ale wielu krajów unijnych – stwierdził.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 lat temu

suski pan Tusk wyprowadzi was z sejmu i zaprowadzi do więzień