fbpx

Propozycje PiS dla senatorów coraz wyższe. “Nie mógłbym spojrzeć w lustro” Nie każdego da się kupić.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] K [/boombox_dropcap]

uriozalna propozycja przekupstwa Tomasza Grodzkiego objęcia stanowiska ministra zdrowia. To świadczy o desperacji PiS w kolejnych zmianach ustrojowych państwa i kompletnym braku pomysłu na służbę zdrowia.

Przez cztery lata rządów PiS rządzący nie wykazali się żadną reformą, która by poprawiła stan Państwa. Jedyne co się udało to rozdanie po 500 zł na każde dziecko. To nie wymagało większego planu i fachowców. Pozostałe reformy sądownictwa, oświaty, służy zdrowia przyniosły odwrotne efekty od zamierzonych.

Za kadencji Banasia Polska mogła stracić aż 64 mld zł z tytułu akcyzy za alkohol z Ukrainy

PIS uważa że im się należy

Osobliwe interpretowanie wyniku wyborów wg PiS, który uważa że fotel marszałka senatu im się należy

W trzy miesiące zarobisz tyle ile w czasie całej kadencji

Formalnie była mowa o wartości programu zdrowotnego, ale byłoby skrajną naiwnością sądzić, że nie chodziło bardziej o arytmetykę senacką niż o wartości programu zdrowotnego.

150 tys. ludzi zaszczyciło mnie swoim głosem i wysłało mnie do senatu z pewną misją i w moich kanonach przyzwoitości nie mieści się w ogóle myśl o tym, że mógłbym tych ludzi zdradzić. Nie mógłbym spojrzeć sobie w lustro. Tak, że nie ma o tym najmniejszej mowy – powiedział nowo wybrany senator Tomasz Grodzki.


Grzegorz Schetyna – Ostrzegam, każda próba korupcji politycznej ze strony PiS wobec wybranych w demokratycznych wyborach z woli suwerena senatorów opozycji będzie ujawniana i piętnowana.

“ręce poobcina, nogi, …Groził zgwałceniem córki”- o partnerze biznesowym Banasia. Szczerba ujawnia zeznania świadka.

Patryk Jaki – powiedział że w nowej sytuacji będziemy starali się znaleźć wspólny język z opozycją, ja chciałbym aby opozycja podjęła taka refleksję, czy Platforma, z opozycji totalnej przejdzie na pozycje opozycji. I będziemy w stanie znaleźć wspólny język

“To jest największa gospodarcza afera w Polsce” – Pis zgarnął 0,5 mld euro Stonoga ujawnia kolejne dokumenty.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments