601 km w ciągu 24 godzin – tyle zamierza przejechać grupa pasjonatów kolarstwa, aby pomóc w zebraniu pieniędzy na operację nóżki niespełna 2-letniej Lenki Woźniak.

Nad Bałtyk dla Lenki

Organizatorem wyprawy jest Roman Kaczmarczyk. Pomysł chodził mu po głowie od dawna, aż w końcu ze wsparciem kolegów i rodziny postanowił przejść do jego realizacji. 31 maja z Gorzyczek (woj. śląskie) znajdujących się tuż przy czeskiej granicy wyruszy rowerowa wyprawa do Gdańska.

Trasa wynosi aż 601 km, a pokonana ma zostać w ciągu 24 godzin, co budzi niesamowity podziw. Łącznie w wyprawie udział weźmie pięciu pasjonatów kolarstwa. – Przyłączył się do mnie Paweł Pieczka, który jest zapalonym podróżnikiem rowerowym, a także trzech innych kolegów. Im nas więcej, tym lepiej. Są również osoby, które będą chciały… czytaj dalej

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów