fbpx

“Putin” rzucał kamieniami w marsz równości – nowa teoria PiS


Subksrybuj nas na Google News

Małgorzata Gosiewska wicemarszałek Sejmu, z Prawa i Sprawiedliwości, po tym jak okazało się, że ważni działacze PiS stoją za pseudo katolikami w Białymstoku, przedstawiła nową koncepcję na antenie Polskiego Radia.

Gazeta Wyborcza pokazała zdjęcia, na których widać Sebastiana Łukaszewicza  Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu, oraz Henryka Dębowskiego radnego PiS. Pomimo to Pani vice-marszałek sejmu jest bardzo zdeterminowana, aby słuchacze Polskiego Radia 24 usłyszeli nowa prawdę.

– Są w Polsce środowiska, które starają się doprowadzić za wszelką cenę do konfrontacji, destabilizacji i chaosu oraz oczernienia ugrupowania rządzącego – powiedziała – Marsze LGBT i kontrreakcje to w wielu miejscach skutek działania służb rosyjskich – dodała.

Biskup Wojda wręcz mobilizował kiboli do wystąpienia przeciw legalnej demonstracji.

“Non possumus” (nie do przyjęcia)- to Biskup białostocki Wojda, zdopingował kato-chrześcijan do ataku na Marsz Równości

W obronie kato-kiboli wystąpiła parafia Świętej Jadwigi Królowej

Księża dziękują kibolom, a Tusk ostro – “Tragedią jest władza, która jest ich patronem”

Prasa zachodnia, wszystkie liczące się dzienniki i tygodniki opisały sobotnie wydarzenia w Polsce, nie zostawiając suchej nitki na partii rządzącej. Tu zagadam się z Panią poseł, rzeczywiście Polska jest przedstawiona jako kraj głęboko zacofany.

– Były to starania przedstawienia Polski opinii publicznej państw zachodnich jako kraju zacofanego, nacjonalistycznego i brutalnego w stosunku do niektórych środowisk. (…) Dochodzi do wywołania konfliktu poprzez kwestie światopoglądowe i moralne po to, by doprowadzić za wszelką cenę do konfrontacji, destabilizacji i chaosu oraz oczernienia ugrupowania rządzącego – zauważyła.

Kategoryczny sprzeciw na tego typu działania kościoła wyraził ks. Lemański, a jeszcze mocniejszych słów użył ks. Stanisław Walczak

Ks. Lemański, do swoich przełożonych – “przeprosicie pobitych manifestantów”?

Ks. Walczak nazywa Rydzyka Kato-talibem i wzywa “NADSZEDŁ CZAS NA KROKI PRAWNO-KARNE

Absurdalne teorie Pani Małgorzaty Gosiewskie vice-marszałka sejmu, świadczyłyby o tym że radni pis i hierarchowie kościelni są finansowani przez służby specjalne Putina.

Stanowisko jakie sprawuje Pani poseł, wymagało by wiecej powagi i szacunku dla urzędu który prawuje.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments