fbpx

Radek Sikorski ostro zaatakował gejów z PiS!


5
wikipedia

Radosław Sikorski jednym zdaniem obnażył prawdę o ludziach stanowiących prawo w Polsce oraz decydujących o naszej przyszłości w Unii Europejskiej. Podczas, gdy ludzie PiS zajmują się nagonką na Zachód i Donalda Tuska, zła Unia wydała we wtorek ultimatum Morawieckiemu. “Władze Polski muszą uszanować decyzję Trybunału Sprawiedliwości” – stwierdziła Komisarz ds. wymiaru sprawiedliwości podczas konferencji prasowej w Brukseli. Problem w tym, że śmieszna władza PiS prowadzi nieśmieszną retorykę, która w rzeczywistości może doprowadzić nasz kraj do rzeczywistej tragedii.

Komisja Europejska dała trzy tygodnie polskiemu rządowi na podporządkowanie się decyzjom Trybunału Sprawiedliwości UE o natychmiastowym zamrożeniu wszelkich działań Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego oraz do wyroku TSUE, w którym uznano system dyscyplinarny dla sędziów w Polsce za niezgodny z prawem unijnym.

Jeśli polski rząd nie przystanie na ultimatum, Bruksela zwróci się do TSUE o jak najszybsze nałożenie na Polskę kary finansowej, w tym grzywny narastającej każdego dnia do czasu zamrożenia Izby Dyscyplinarnej. TSUE nie jest w tej kwestii związany żadnymi widełkami finansowymi, a gdyby Polska nie chciała płacić – choć byłby to precedens – pieniądze w ostateczności Bruksela mogłaby potrącać od funduszy unijnych dla Polski – podaje Wyborcza.

Mocny komentarz Radosława Sikorskiego

Geje w PiS i geje w Kościele wyprowadzą nas z Zachodu po to aby nadal można upokarzać gejów – napisał Sikorski

Komentarz mecenasa Giertycha

Posłowie większości sejmowej (jeżeli nie podejmą chociaż próby zmiany przepisów) odpowiedzą własnym majątkiem za finansowe konsekwencje odmowy wykonania orzeczenia TSUE (również ci wracający). Wyrok zobowiązuje do zmiany przepisów, a więc jego wykonanie jest w rękach posłów PiS – napisał Giertych


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
14
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments