fbpx

Radny PiS wjechał z impetem w cztery nastolatki. “Modlę się za ich zdrowie i wszystkich proszę o modlitwę”


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Piotr Kotwicki, radny PiS, wjechał w grupę czterech nastolatek przechodzącą na przejściu dla pieszych. W wyniku wypadku jedna z młodych dziewczyn musiała przejść operację mózgu. – Modlę się za zdrowie poszkodowanych dzieci i proszę również wszystkich za modlitwę w ich intencji – mówi.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w piątek, 4 marca, na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kopalnianej w Radomiu. Kierowca potrącił tam cztery nastolatki w wieku od 14 do 15 lat. Wszystkie z nich zostały ranne. Jedna z nich nieprzytomna i w bardzo poważnym stanie musiała być natychmiast operowana, ponieważ utworzył się u niej krwiak mózgu. Druga z dziewczyn doznała urazu pleców, u kolejnej doszło do złamania prawej nogi, zaś czwarta doznała jedynie ogólnych obrażeń (potłuczenia i otarcia) i po badaniach została wypisana do domu.

Sprawcą wypadku okazał się Piotr Kotwicki, radny Rady Miejskiej w Radomiu z klubu Prawa i Sprawiedliwości

– Jestem głęboko wstrząśnięty i załamany tragicznymi skutkami tego zdarzenia, bólem dzieci i rozpaczą ich rodzin. Kwestia zdrowia dzieci jest teraz dla mnie absolutnie najważniejsza. Z całego serca chce zrobić wszystko co mogę aby pomóc im w powrocie do zdrowia – mówi Piotr Kotwicki.

Radny zawiesił swoją działalność polityczną w tym członkostwo w klubie radomskich radnych PiS

– Wszystkie inne sprawy schodzą dla mnie teraz na dalszy plan stąd też postanowiłem zawiesić swoją wszelką aktywność społeczno-polityczną w tym także członkostwo w klubie radnych PiS – mówi Piotr Kotwicki. Modlę się za zdrowie poszkodowanych dzieci i proszę również wszystkich za modlitwę w ich intencji – dodaje Kotwicki.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

to trzeba być hipokrytom sprawca wypadku modli się a ja powiem krótko w dupie mam twoje modlitwy powinieneś już siedzieć za spowodowanie katastrofy w ruchu drogowym dlatego że poszkodowane jest wiele osób ale pisior to schował się za religijną zasłonę

cdn
cdn
1 rok temu

a prawo jazdy wzięli?jeśli nie to to jest skandal