fbpx

Rafał Trzaskowski w Krakowie witany przez tłumy. “Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”


Subksrybuj nas na Google News

Wychodzę z wami na pole walczyć o lepszą Polskę” – witał Krakowiaków Rafał Trzaskowski kandydat PO na prezydenta.

Przed wystąpieniem Trzaskowskiego odegrano Hymn Polski.

– Ciągle słyszę, że coś się musi zmienić i myślę, że już się coś zmienia, bo Kraków nigdy w historii nie witał w ten sposób prezydenta Warszawy – żartował Trzaskowski. – Dziękuję wam za to, dziękuję całej Małopolsce, .

“Jesteśmy razem my dla niego” Trzaskowski zacytował profesora Józefa Tischnera. . “Solidarność stanowi szczególne więzi międzyludzkie

Będzie kilka cytatów, bo te te cytaty na których się wychowaliśmy zwłaszcza Kraków. “Solidarność stanowi szczególne więzi międzyludzkie, człowiek wiąże się z drugim człowiekiem dla opieki nad tym który potrzebuje opieki, ja jestem z tobą ty jesteś ze mną,jesteśmy razem dla niego” …. “Jest taka polskość, która mówi wiele i głośno. Ale im głośniej krzyczy, tym bardziej jawna staje się jej głupota” –  przypomniał słowa księdza profesora Józefa Tischnera. . 

Kilka lat ciągania po sądach w sprawie wypadku Szydło

Prezydent Warszawy nawiązał do sprawy Sebastiana, który uczestniczył w wypadku z kolumna rządowa Beaty Szydło.

Nie wiem czy pamiętacie Sebastiana. Pan Sebastian miał to nieszczęście że najechała na niego rządowa limuzyna i przez dwa lata nie może doprosić się o sprawiedliwość. Był atakowany, był hejtowany, a na to nie ma zgody i wszyscy mi w Oświęcimiu mówili – Mamy Dość.

Kraków 06.60.2020

Włodzimierz Cimoszewicz kiedyś działacz Sojuszu Lewicy Demokratycznej skomentował kampanię Rafała Trzaskowskiego – Z politycznego punktu widzenia to dobrze, że kandydatura Koalicji Obywatelskiej została zmieniona. Niezależnie od tego jakbyśmy oceniali kampanię wyborczą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, to jej notowania były bardzo słabe i nie dawały nadziei na odzyskanie poparcia – mówił Włodzimierz Cimoszewicz w programie “Tomasz Lis.”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments