fbpx

Rewelacyne odtworzenie Pawłowicz w filmie P.Vegi. Będzie Pani zadowolona. Film.


Subksrybuj nas na Google News

Produkcja była utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Patryk Vega oparł się wielu naciskom, łącznie z przekupstwem. Premiera 6 Września. Jak dotąd Patryk Vega starał się być daleko od polityki. Dusza prawdziwego artysty nie może pozostać neutralna na aktualne wydarzenia w naszym kraju.

– Składano mi intratne propozycje, żebym przesunął premierę, bo może mieć ona wpływ na wynik wyborów. Grożono mi też, że zostanę pomówiony – mówi w rozmowie z Onetem

Kilkukrotnie spotkałem się z próbami nacisku. Komunikowano mi, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów – powiedział w rozmowie z Onetem jego reżyser.

Nowa produkcja, może mieć podobny oddźwięk jak film braci Sekielskich, choć to będzie film fabularny a nie dokumentalny. Dotychczasowa biografia Partyka Vegi pokazuje, że raczej jest to specjalista od mocnych dramatów obyczajowo-kryminalnych. “Polityka” zdaniem reżysera pokarze jak zachowują się politycy, kiedy nie ma kamer.

Produkcja filmu utrzymywana była w ścisłej tajemnicy. Twórcy chcieli się skupić na pracy, nie być atakowani przez dziennikarzy i jak się później okazało nie tylko dziennikarzy. Pomimo szczelnych zabezpieczeń rodem z “Gry o Tron” , scenariusz został wykradziony. Patryk Vega nie ujawnia, kto wywierał na niego wpływ, ale można się tego domyśleć. Film nie będzie na rękę aktualnej władzy i to tuż przed najważniejszymi wyborami

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Źródło Onet.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
stary wilk
stary wilk
4 lat temu

Czekam z zapartym tchem, ale zniesmaczony nieznajomością ortografii dziennikarza, który tę notke napisał.

Theresa Czajka
Theresa Czajka
4 lat temu

Jak zwykle bedzie sie dzialo Prawdziwa cnota,krytyk sie nie boi.