fbpx

Rozżalony Pudzianowski krytykuje rząd i wbija szpilę Kaczyńskiemu [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Mariusz Pudzianowski niewątpliwie jest wyróżniającym sportowcem. Udało mu się osiągnąć sukcesy zarówno w zawodach siłowych, jak i MMA. Nie będzie przesadą napisać, że to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników w 21 wieku. Jego największymi atutami są konsekwencja, upór i ambicja, czym nadrabia braki techniczne, zwłaszcza w sportach walki. Być może nie wszyscy wiedzą, ale “Pudzian” realizuje się też na polu własnej działalności gospodarczej, mając kilka biznesów. Właśnie zabrał głoś na temat tego, jak mu się je aktualnie prowadzi, pod rządami obozu “dobrej zmiany”.

W listopadzie 2021 roku Pudzianowski udzielił wywiadu Sport.pl, gdzie wyjawił kilka informacji odnośnie firm, którymi zarządza. Nie chciał wchodzić w szczegóły odnośnie zarobków, ale zdradził, czym dokładniej się zajmuje. “Powiem w ten sposób: twardo stąpam po ziemi, pracuję na własny rachunek, a każda z moich działalności świetnie sobie radzi. Tiry, ciężarówki, mam też flotę samochodów. No i pracuję w nieruchomościach. Wszystko sobie tak poukładałem, tak zdywersyfikowałem portfel, żeby zawsze coś mi skapywało, jak pociągnę za któryś sznurek” – ujawnił. Jednak to było w listopadzie, od tamtej pory sporo się zmieniło. Przyszedł Polski Ład i skutki socjalnej polityki rządu. “Pudzian” nie kryje obecnie swojej frustracji otaczającą rzeczywistością fiskalną.

– Jest po prostu utrudnione. Prowadzenie działalności gospodarczej dla mnie dzisiaj to jest koszmar niesamowity! Momentami mi się odechciewa robić coś – wyznaje. Wbił też szpilę NBP, wspominając, że podczas wypłacania pieniędzy w banku często widać nowe banknoty o ułożonych seriach. – Tych pieniążków się naprodukowało bez pokrycia. Potem mamy problem, że euro kosztuje 5 złotych prawie. Ciągle pod górkę, ciągle pod górkę. Co roku się tylko zmienia coś, podatek od podatku – mówi sportowiec, wyraźnie rozżalony polityką rządu. “Pudzian” wbił też szpilę Kaczyńskiemu. – Jeden pan powiedział „nie umiesz, to nie prowadź”. A kto ci zapłaci te podatki? […] skąd będziesz miał te pieniążki na to? No z nieba nie pójdą – ripostował. Było to nawiązanie do wypowiedzi prezesa PiS: “jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach, to znaczy, że się do niej po prostu nie nadaje”. Cały wywiad jest dostępny na kanale Biznes Misja na YouTube.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rzaczywistość pokona każdy rząd także kościół
Rzaczywistość pokona każdy rząd także kościół
1 rok temu

To żadna tajemnica, jeśli chodzi o działalność firm prywatnych to Polska zbliża się do lat 90 tych. Tak sie składa, że bardzo dobrze pamiętam ten okres. To były lata gwałtownego wzrostu przestępczości zorganizowanej łącznie ze słynnymi napadami na TIRy przez Polskie grupy przestępcze. Rekordowa korupcja ZUS łapówkarstwo, lewe wykształcenie, dyplomy. Patologia w resorcie edukacji czy służbie zdrowia to standard. Śmiało można to porównać do obecnej sytuacji jeśli ktoś tego jeszcze nie czuje to jeszcze PIS nie powiedział ostatniego słowa i wszystko przed nami. Fakty sa takie że każdy rząd Polski kończył marnie. Nie sposób sobie wybrazić że PIS jest lepszy… Czytaj więcej »

chlopcofil ziobro
chlopcofil ziobro

Nie, nie kończył marnie, oni mają już wielopietrowe chaupy, teraz szeregowi policjanci, których naświetlam od 5 lat podorabiali się niezłych domów w przedmieściach i na wsiach. Jedyne co się zmieniło, kto zyskał, a kto przegrał możliwość decydowania o polskich koniach pociągowych tzw. gojach.