fbpx

Rydzyk narzucił Dudzie kandydaturę Macierewicza, dlatego nie wybrali Kaczyńskiego.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

omimo, że Macierewicz i Duda nie przepadali za sobą wzajemnie, to przeważył głos Rydzyka. Ojciec dyrektor zawsze wolał promować Macierewicza niż Kaczyńskiego.

Prezydent, który niedawni jeszcze porównywał Macierewicza do Ubeków uległ żądaniom ojca dyrektora. Przypomnijmy, chodziło o generała Kraszewskiego bliskiego współpracownika prezydenta, któremu ludzie Antoniego Macierewicza blokowali dostęp do tajnych informacji.

Ksiądz Lemański po raz kolejny miażdży Rydzyka “Kościół sam wyhodował tę postać”

Jest to obraza dla znakomitej większości Polaków, którzy oceniają fatalnie działalność Antoniego Macierewicza, prezydent Duda, który sam mówił o ubeckich metodach, które on stosuje, sam PiS odwołał go ze stanowiska ministra obrony, wszystkie afery z Misiewiczem, kłamstwa z trybuny sejmowej o Mistralach za dolara i dziś Antoni Macierewicz obok tej trybuny sejmowej ma siedzieć na fotelu marszałka i otwierać pierwsze posiedzenie nowego sejmu. To jest kompromitująca decyzja i ja uważam że to nie jest w kategoriach jakiś śmiesznostek Macierewicza, jakiś ocen że jest osobą kontrowersyjną , to jest po prostu działanie nie moralne i świadome poniżanie sejmu – Dodaje Siemoniak

Andrzej Dera skomentował – na pewno Prezydent nie zamierza przepraszać za użyte słowa. – Po prostu powiedział prawdę – skwitował pytania o wypowiedź Dudy prezydencki minister Andrzej Dera.

– Traktuję to jako wypowiedź prywatną, ona została upubliczniona. Ja po prostu powiedziałem, co myślę w tej sytuacji, kiedy tamto pytanie padło – stwierdził z kolei sam prezydent w rozmowie z TVP Info.

Ks. Walczak nazywa Rydzyka Kato-talibem i wzywa “NADSZEDŁ CZAS NA KROKI PRAWNO-KARNE”

Macierewicz jest częstym gościem u Rydzyka. Razem robią interesy.

Rozmawiałem między innymi z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, który złożył poręczenie osobiste za uczciwość i rzetelność pana Bartłomieja M. – Macierewicz w styczniu br

W styczniu 2019 Toruński redemptorysta, amerykański fundusz inwestycyjny CVC i Antoni Macierewicz zrobili konferencję o cyber bezpieczeństwie polskiej energetyki. CVC Capital Partners jest właścicielem akcji sklepów Żabka. Spółka inwestuje również w PKP Energetyka. Macierewicz mówił o potrzebie dział kontr wywiadowczych w Polsce.

Przypomnijmy również o ambicjach Rydzyka stworzenia własnej partii pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments