fbpx

Rydzyk nie powiedział tego naprawdę…


Tadeusz Rydzyk musi w czwartek stawić się na zeznania w swoim procesie karnym. Na stronie internetowej Radia Maryja ukazał się jego apel, w którym prosi o wstawiennictwo u prezydenta, premiera oraz polityków prawicy.

Rydzyk od tygodni organizuje się na potrzeby procesu. W Radiu Maryja można było usłyszeć sugestie o antypolskim spisku. Wczoraj w wywiadzie dla “Naszego Dziennika” redemptorysta przedstawił siebie jako męczennika takiego, jakim był ksiądz Popiełuszko oraz kapłani mordowani w czasie II wojny światowej. Działania Watchdoga, który jest oskarżycielem w procesie, porównał do działań Hitlera i Stalina.

“Zacznijcie działać”

Dziś na stronie Radia Maryja pojawił się artykuł pt. “O. DR T. RYDZYK CSSR: PROSZĘ O MODLITWĘ I DZIAŁANIE W OBRONIE FUNDACJI LUX VERITATIS”. Można w nim wyczytać, że Watchdog rzekomo chce zablokować działania fundacji Lux Veritatis i że pozew wobec niego jest tylko częścią szerszych “ataków” skierowanych w fundację oraz przede wszystkim w “katolickie, propolskie media”.

Apel Rydzyka stanowi jednak wisienkę na torcie.

Proszę o modlitwę, ale ponadto trzeba się zebrać, więc proszę, zacznijcie działać – zaapelował Rydzyk do Polaków. – Piszcie państwo do prezydenta, premiera i tzw. prawicy. Pytajcie swoich posłów, o co tutaj chodzi. Czy to jest zgodnie z Konstytucją RP, żeby siły finansowane spoza Polski nas nękały? – pytał


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments