fbpx

Rządzą nami przestępcy skazani prawomocnymi wyrokami. Felieton Albina.


5
Subksrybuj nas na Google News

Rok po wyborach a na trzy lata przed kolejnymi, jacyś idioci (publicyści, komentatorzy), żądają od opozycji planu/programu.
Koorwa, po co- żeby PIS miał co zerżnąć i realizować. Co dzień słychać: Opozycja powinna opracować dobry program walki z pandemią i przedstawić obywatelom….jakim obywatelom-Kaczyńskiemu, Morawieckiemu, bo na bank od razu taki program by sobie zawłaszczyli, a potem za zasługi w walce z epidemią, wygrali kolejne wybory.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Tylko kretyn może udawać, że nie wie, jaki jest PIS.
Przypomnę- minister od policji to skazany przestępca, jego zastępca, to skazany przestępca, ich kumpel Ziobro to potencjalny przestępca, podobnie jak dziesiątki tysięcy PISiaków w całej Polsce.

Przestępca na przestępcy, złodzieje, przekręciarze, oszuści itd…ONI WŁADZY SAMI NIE ODDADZĄ, a tym bardziej “przed terminem”. Tylko dureń by im teraz “podpowiadał” dobrym programem, jak PIS ma wygrać kolejne wybory.
PIS przegra tylko sam ze sobą i ku temu idzie-nie wolno mu przeszkadzać.

Przyszły rok to rok drożyzny, podwyżek, podatków, wzrostu bezrobocia i upadki firm.To trzeba wykorzystać, a nie “podpowiadać” PISowi, co dobrego może zrobić aby znowu wygrać.

Ja wolałbym opozycję w przyszłym roku widzieć w protestach na ulicach, razem z opozycją obywatelską i doprowadzić do spadków poparcia poniżej 20-25%, a wtedy PISiaki sami się pozabijają.
Poparcie dla PIS poniżej 25% będzie oznaczało, że co najmniej setka z nich nie wejdzie do sejmu. Wyobrażacie sobie te “walenie po mordach” w PIS o miejsca na listach?
To żarcie się, podgryzanie .
Ziobro już zaczął, Gowin też. Dajmy im samym się wykończyć.

Jak zaszczepi sie mniej niż 50% Polaków, a na to się niestety zanosi, PIS znowu dostanie w doopę, bo epidemia nie ustąpi i problemy będą narastać.

Kto by teraz wyjeżdżał z jakimiś programami-to tak jak podawanie ręki tonącemu. Tonący się uratuje, a ratującego wciągnie w otchłań.
Jestem za masowymi szczepieniami-będę do końca namawiał na szczepienia, bo to oznacza ratunek dla ludzi i kraju, ale złudzeń nie mam-wielu z nas się nie zaszczepi-niestety, a to zawsze rządzącym zaszkodzi. Nie takim kosztem chciałbym zmiany władzy, ale jak czyjaś durnota ma pomóc w zmianie władzy, to to też trzeba wykorzystać.

Nie będzie dymisji Szymczyka! Minister Kamiński od początku go bronił

Poseł Nitras nie daruje Terleckiemu “pajaca”. Wicemarszałek przeprosi?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments