fbpx

Sasin uznaje nieobiektywność TVP. “Telewizja publiczna jest prezydentowi życzliwa”


2.5k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Nie da się nie zauważyć, że telewizja publiczna sprzyja tylko Andrzejowi Dudzie. O Trzaskowskim w TVP nikt nic dobrego nie znajdzie.

Sasin twierdzi że jest bardzo zapracowany i ostatnio nie ma czasu śledzić programów informacyjnych. Przyznał się że więcej uwagi koncentruje na mediach społecznościowych.

TVP sprzyja Dudzie bo dba o równowagę poparcia dla obu kandydatów !

Stwierdził jednak, że “powszechna opinia jest taka, że TVP sprzyja Andrzejowi Dudzie”. Ma to być jednak, zdaniem Sasina, próba “zbilansowania tego, co się dzieje w innych mediach”. 

Sasin ocenił też, że w telewizji publicznej nie widać takich “obrzydliwych” ataków, jakich dopuścił się dziennik “Fakt” w sprawie “rzekomego ułaskawienia pedofila”.

Sasin ocenił również wczorajsza debatę w Końskich i w porównaniu z debatą Trzaskowskiego z Leszna TVP

“biło na głowę to, co mogliśmy oglądać w Lesznie”

Zarzucił Trzaskowskiemu niewiarygodność, nie zauważając że u Trzaskowskiego było zaproszonych aż 20 redakcji, a u Dudy tylko TVP i odpowiedzi czytane przez Dudę z promptera.

Przez pięć lat nie ma stanowiska rządu w sprawie odszkodowań z Niemiec

Temat odszkodowań, repatriacji z Niemiec pojawia się tylko przy okazji wyborów, a to prezydencki, a to parlamentarnych, nawet samorządowych. Prze piec lat urzędowania Andrzeja Dudy nie zamienił on oficjalnie nawet zdania ze stroną niemiecką, a temat w Polsce jest wykorzystywany w każdej kampanii.

Jacek Sasin przyznał że nie ma żadnego oficjalnego stanowiska rządu, ale “temat jest ciągle poruszany w rozmowach, istnieje w relacjach polsko-niemieckich”

– To nie jest tak, że możemy dzisiaj, po kilkudziesięciu latach, usiąść z Niemcami, kawa na ławę, ‘wyrzucić’ temat reparacji, powiedzieć: Płaćcie! – mówił Sasin dla RMF.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2.5k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments