1k Udostępnienie
R

ozmówcy Faktów Interia określają że jest 80% szans aby Grzegorz Schetyna wycofał się ze startu w wyborach na szefa PO. “Przed świętami chciał przemyśleć sprawę – mówi Interii jeden z ważnych polityków partii”.

Jak nieoficjalnie donoszą dziennikarze Interii w czwartek ma dojść do kilku spotkań na szczycie partii. Na pewno będzie mowa o wyborach nowego przewodniczącego. – Zostało tylko dwóch, którzy namawiają go do startu: Robert Tyszkiewicz i Mariusz Witczak.

Zaskakująca wypowiedź Neumana

Neuman twierdzi że jeżeli Schetyna zrezygnuje ze startu w wyborach to największe szanse na objęcie fotela szefa partii będzie miał Tomasz Siemoniak.

Do tej pory jasne deklaracje udziału w wyborach złożyli Bogdan Zdrojewski, Borys Budka, Bartosz Arłukowicz oraz Joanna Mucha.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1k Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów