fbpx

Schetyna uciekł bo bał się starcia z Kaczyńskim – Adam Bielan u Olejnik


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] M [/boombox_dropcap]

istrz odwracania kota ogonem Adam Bielan był gościem Moniki Olejnik. Taktyka jaką stosuje spin doktor PiS, specjalista od rzeczy które głupi naród kupi, niektórym się podobają innym nie.

Decyzja Schetyny może pogrzebać PiS. Zebraliśmy opinie obserwatorów. PiS zamarł niema przekazu dnia.

Słuchanie jak ktoś w kółko jak nakręcony powtarza “a Grzegorz Schetyna stchórzył” może u niektórych wywołać mdłości. Ja mam zupełnie inne zdanie na temat Schetyny. Do takiej decyzji trzeba trochę odwagi, którą on tu akurat się wykazał. Ta decyzja może zmienić wszystko, dlatego jedynymi argumentami Adama Bielana było ciągłe powtarzanie zdania “a Grzegorz Schetyna…. a Grzegorz Schetyna…. a Grzegorz Schetyna…. “

Po takim rozmówcy mimo wszystko można było się spodziewać czegoś więcej, niż zachowania niczym dziecka w przedszkolu które nieraz powtarza w kółko jedno zdanie na przekór kolegom i koleżankom z piaskownicy.

Ziobro zachował się jak “TOP model” -“To, co zrobiłem, to jest modelowa reakcja”

Argument że Grzegorz Schetyna uciekł na inna listę wyborczą bo bał się starcia z Kaczyńskim to znowu pudło. Jak można tak powiedzieć kiedy to Kaczyńskiego tchórz obleciał jak Schetyna zaproponował mu debatę.

Papież Franciszek wykreślił “czerwoną zarazę” z nominacji kardynalskich, a nominował przyjaciela osób LGBT.

Na pytania Moniki Olejnik o znajomość prezesa ze znaną wszystkim hejterką “Małą Emi” główny spin doktor i doradca w kampanii PiS nie pamiętał jak ona się nazywa. W większości kłopotliwych odpowiedzi były typu nie znam sprawy.

Emilia Szmydt twierdzi, że prokuratura zniszczyła część dowodów obciążających sędziów, członków farmy trolli.

Przypominamy, dziś za pośrednictwem Wyborczej ujawniono, że prezes PiS ok kilku ładnych miesięcy korespondował z hejterką która użalała mu się i zdradzała rzeczy które działy się w ministerstwie sprawiedliwości.

Zdaniem Adama Bielana prezes zachował się standardowo choć powinien wypowiedzieć modelowo, bo prezes pis pomaga wszystkim.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments