fbpx

Schreiber wściekły. Żona zakłada partię. “Mam dość” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Marianna Schreiber, żona ministra z PiS zakłada swoją partię polityczną. “Partia Mam Dość to wybór pomiędzy lewicą a prawicą” — informuje.

“Przekonałam się, że droga na bagna prowadzi donikąd. Dosyć pukania do drzwi, których nie otwierają. Po długim zastanowieniu, przemyśleniu, decyzja zapadła. Chcę powołać do życia nową partię »MAM DOŚĆ« — napisała na Instagramie.

Marianna Schreiber napisała, co jest głównym założeniem partii. Chodzi o “dzielenie się dobrem i szacunkiem”.

Chcę zrzeszyć wokół siebie ludzi, nie tylko negujących polską rzeczywistość, ale takich, którym się chce, tak jak mi, zmieniać świat na lepsze, dzielić dobrem, empatią, szacunkiem wobec współobywateli. Ostatnie półtora miesiąca dowiodło, jak dużo w Polakach jest dobra, ochoty do bezkompromisowej pomocy uchodźcom z Ukrainy. Gdzie nie liczą się pieniądze, a działanie

Zarzuca obecnym partiom, że ścierają się ze sobą, nie przestrzegając zasad kultury politycznej.

“Tak wielu z nas ucieka od polityki, ale ona dogoni każdego, czy tego chce, czy nie chce. Tak wielu Polaków zrezygnowało z oddania swojego głosu w wyborach, ponieważ nikt nie reprezentuje ich interesu. Istniejące ugrupowania od wielu lat ścierają się w sposób pozbawiony kultury politycznej. Zarzucają sobie winę za błędy, niepowodzenia w rządzeniu. Po każdej ze stron kończy się wszystko na obietnicach bez pokrycia. W partii »MAM DOŚĆ« może być każdy, komu zależy na dobru każdego człowieka. Mam dość kategoryzowania ludzi, odrzucania tych, którzy czynią więcej niż niejeden polityk”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zacznijmy od początku tą układankę
Zacznijmy od początku tą układankę
2 lat temu

Apel do policji i wojska zobaczcie w co wdepnęliście, co się dzieje pod waszym nosem. Nie chcę, ale trzeba to Polakom uświadomić, bo mają chyba krótką pamięć (przez 500+) i choćby teraz chcieli, to nie mogą się otrząsnąć, więc trzeba im powtarzać do skutku co się naprawdę dzieje. NATO i USA wchodzi do Polski, Polska zakupuje sprzęt militarny PIS ogłasza JESTEŚMY BEZPIECZNI, panie Duda i co dalej mam mówić ? Proszę bardzo. Po gigantycznych wydatkach na obronę i bezpieczeństwo Polski po zakupie nowego sprzętu i wyposażeniu policji, co się dzieje panie Duda ? Mam mówić dalej ? Dzieje się rzecz… Czytaj więcej »