fbpx

Sędzia TK zwyzywała posła Trelę! “Ty łachu, chamie, łubuzie, dziadu kalwaryjski!”


3 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Temperament Sędzi Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz od dawna budzi niesmak i obrzydzenie. Tym razem nieustępliwa i rozkrzyczana zaatakowała posła Lewicy Tomasza Trelę, który stwierdził, że oświadczenia majątkowe sędziów najwyższego organu konstytucyjnego powinny być jawne. Padły słowa wprost z rynsztoka.

Pawłowicz napisała na Twitterze:

Lewacki poseł Trela chce ujawnienia mego stanu majątkowego… Ty chamie! Łobuzie! Dziadu kalwaryjski! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki! Piąta ruska kolumno, łachu jeden! Albo na kolana, pod stół i odszczekać! Was ucieszy tylko seria w nasze plecy…

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu pięcioro sędziów orzekających w Trybunale Konstytucyjnym, w tym Krystyna Pawłowicz, zawnioskowało do prezes Julii Przyłębskiej o utajnienie ich oświadczeń majątkowych. Ona się na to zgodziła. Teraz okazuje się, że sędziowie (wśród nich jest na przykład Krystyna Pawłowicz) mają całkiem spore majątki.

O sprawie pisze portal Wirtualna Polska, która przypomina, że zgodnie z art. 14 ustawy o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego oświadczenia majątkowe sędziów są jawne, a ustawa nie przewiduje możliwości ich utajnienia.

“Julia Przyłębska i orzekający, którzy nie chcieli pokazać swojego majątku, postanowili zastosować oryginalną interpretację prawną” – wraca uwagę portal.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
1 rok temu

To nie jest sędzia, tylko bolszewicki funkcjonariusz partyjne obsadzony na stanowisku sędziego.

Walcz z realnym wrogiem swojej płci o prawa kobiet
Walcz z realnym wrogiem swojej płci o prawa kobiet
1 rok temu

Idź do kościoła i tam z tym menelem Jądraszewskim popyskuj. On uwielbią takie klimaty. Jeden z przykładów jego choroby psychicznej i dyskryminacji kobiet. – “Gdy na świecie pogłębiają się potworne nierówności, jedni uciskają i wyzyskują drugich, chciwość doprowadza do tego, że sami niszczymy naszą planetę, trwają wojny, konflikty, szaleją choroby – zafrasowany Chrystus na szczęście może pocieszyć się jednym. Że ty, dobra Polko, masz spódnicę za kolana”. Hmm nie ma większego upokorzenia dla kobiet niz to co mówi dziś kościół i PIS. Jest z kim walczyć i trzeba to zrobić trzeba usuwać takie indywidua ze stanowisk publicznych. To jest przykład komunizmu religijnego.… Czytaj więcej »

Polski temperament to miłość do zwłok
Polski temperament to miłość do zwłok
1 rok temu

Skoro mowa już o temperamencie, wyobraźcie sobie temperament nekrofila co dziś jest bardzo modne w PIS z jednej strony polski temperament objawia się w niezrozumiałej miłości do zwłok jezusa, (ponoć on jest królem i synem bożym). Faktem jest że to postać mężczyzny a jednak płeć męska się nim zachwyca i klęka (LOL) zwłaszcza zboczeni dewianci kleru. Z drugiej strony mamy rzekome ofiary covid a na dokładkę ofiary wojny. Co za ironia losu, że jak wiele śmierci wokół nas, nawet dotyka naszych bliskich, rodzin, sąsiadów a nawet jakby tego było mało ludzie giną w państwie które graniczy z Polską. Rzecz jasna… Czytaj więcej »