fbpx

Sondaż: Nadchodzi koniec rządów PiS! Tysiące ludzi zapisuje się do nowego RUCHU TRZASKOWSKIEGO [tutaj]


Subksrybuj nas na Google News

Prawo i Sprawiedliwość nie ma powodów do uśmiechu. Najnowszy sondaż nie pozostawia wątpliwości. Coraz gorsza sytuacja epidemiczna, piętno rozdawnictwa i niełatwa sytuacja gospodarcza przekłada się na coraz większą niechęć do obozu rządzącego. PiS traci, zyskuje opozycja. PSL poza parlamentem! Ową sytuację postanowił wykorzystać Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, który gorąco zachęca do zapisywania się do ruchu poparcia. (link poniżej)

Największe poparcie w sondażu uzyskuje Prawo i Sprawiedliwość razem z Solidarną Polską i Porozumieniem (36 proc.), jednak notuje 3-proc. spadek. Na drugim miejscu, z poparciem 28 proc. uplasowała się Koalicja Obywatelska, natomiast trzecia pozycja należy do Ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni, który zostałby poparty przez 9 proc. wyborców – poinformował Kantar.

Do Sejmu dostałyby się również Lewica uzyskująca 7 proc. głosów oraz Konfederacja Wolność i Niepodległość5-proc. poparciem. Poniżej progu wyborczego uplasowała się PSL-Koalicja Polska, uzyskując 4-proc. poparcie.

W stosunku do września odnotowano wzrost poziomu poparcia dla KO (o 2 pkt proc.) i Lewicy (o 3 pkt proc.). Spadły natomiast notowania PiS (o 3 pkt proc.) oraz Ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni (o 2 pkt proc.).

“Nowa Solidarność”

Sytuację na politycznym froncie postanowił wykorzystać Rafał Trzaskowski, który zachęca do licznego poparcia. Przyłącz się do Nowej Solidarności – TUTAJ

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/posts/10158364510001091

źródło: twitter.com, facebook.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments