fbpx

SOP ukrywa stłuczki. Samochody wpadają same na siebie. Do ochrony głowy państwa zatrudniają młodzież.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] D [/boombox_dropcap]

opiero dziś TVN24 ustalił że samochody SOP padły na siebie pod koniec sierpnia. W jednym z nich jechał prezydent. W tył samochodu głównego uderzył drugi samochód ochrony.

TVN24 zwróciło się z zapytaniem do MSWIA w sprawie zdarzenia jakie miało mieć miejsce z udziałem samochodów rządowych w dniu 28 sierpnia br. W odpowiedzi służby prasowe opisały –

“Podczas zatrzymania kolumny SOP na skrzyżowaniu przed sygnalizatorem, doszło do nieznacznego naruszenia zderzaka jednego z pojazdów, drugi pojazd nie posiadał żadnych uszkodzeń” 

Kto kupuje luksusowe samochody tuż przed upływem kadencji? I to 12 wypasionych bryk. Sprawdź wyposażenie. Warsztaty będą zadowolone.

Nie wiadomo dlaczego opinia publiczna nie jest informowana na bieżąco o takich zdarzeniach w SOP. W tej kolizji uczestniczył prezydent i powinno się o takich rzeczach informować. Lista tych stłuczek jest już bardzo długa, ale służby odmawiają komentarzy zasłaniając się tajemnica państwową. Nie rozumiem jaka to może być tajemnica. Wszyscy wiedzą, że sposoby rekrutacji “dobrej zmiany” są podobne wszędzie. W prokuraturach awansuje się młodych bo nimi łatwiej sterować. SOP to nie wyjątek.

– Wciąż jeździ w grupach ochronnych młodzież i cały czas zdarzają się stłuczki. Jedyna różnica polega na tym, że teraz te stłuczki są lepiej ukrywane i nie wychodzą na jaw – wyjaśnia rozmówca tvn24.pl.

Uwaga, masz Suva albo terenówkę? Będziesz brał udział w działaniach wojennych. Szczegóły w liście z Wojska.

Najbardziej znany wypadek z udziałem SOP w którym uczestniczyła Beata Szydło miał miejsce w lutym 2017 r. W tej sprawie cały czas toczy się postępowanie. Zmieniane są prokuratury, giną dowody. Za kadencji dobrej zmiany nie ma co liczyć na wyjaśnienie tej sprawy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments