fbpx

Kwaśniewski wg. opinii Polaków najlepszy prezydent po 89r. wesprze Lewicę.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] Na [/boombox_dropcap]

tak dużą skalę były prezydent Aleksander Kwaśniewski jeszcze się nie angażował. Jego wizerunek pojawi się na plakatach wyborczych. W szeregach Lewicy widać ogromną mobilizację, po ostatnich nadspodziewanie dobrych wynikach sondażowych które dają już temu ugrupowaniu ponad 14%.

Były Prezydent Aleksander Kwaśniewski zapowiada wsparcie dla między innymi Małgorzaty Sekuły-Szmajdzińskiej i Marcina Kulaska. Na plakatach wyborczych tych kandydatów pojawi się jego wizerunek.

Sondaż Kantar przeprowadził badanie, w którym na pytanie kto był najlepszym prezydentem Polski po 89r. ankietowani odpowiedzieli –

Na Aleksandra Kwaśniewskiego – wskazało na niego 40 proc. ankietowanych. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Andrzej Duda – 29 proc. i Lech Kaczyński – 17 proc.

Sylwia Spurek będzie monitorowała stan praworządności oraz dezinformację obywateli w krajach UE. Brawo.

Antypatie do prezydentów rozkładają się nieco inaczej. Ankietowani niemal na równi ocenili jako najgorszego prezydenta kolejno: Andrzeja Dudę (24 proc.), Bronisława Komorowskiego (22 proc.) i gen. Wojciecha Jaruzelskiego (21 proc.). Lecha Kaczyńskiego za najgorszego uznało 16 proc., Wałęsę – 12 proc., a Kwaśniewskiego – 5 proc.”,

Zaangażowanie się Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego to bardzo poważne wsparcie dla Lewicy. Już w tej chwili sondaże wskazują na ponad 14 poparcia.

Pis wcale nie musi oddać władzy. A wszystko w majestacie prawa. Internauci i eksperci wskazują na możliwe scenariusze.

Trzeba docenić marketing polityczny PiS, bo trzeba doceniać przeciwnika, zwłaszcza jeśli chce się z nim wygrać. – Powiedział Kwaśniewski

– Zagłosuję na koalicję lewicową, bo nie tylko serce mam po lewej stronie, ale mam także poczucie więzi z tym środowiskiem, z którego się wywodzę – wyznał były prezydent. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments