fbpx

Sylwia Spurek będzie monitorowała stan praworządności oraz dezinformację obywateli w krajach UE. Brawo.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

ylwia Sprurek z Wiosny Biedronia będzie uczestniczą specjalnej Grupy Roboczej monitorującej stan praworządności w krajach członkowskich Unii Europejskiej.

To bardzo dobra wiadomość dla Polaków nie popierających rządów dobrej zmiany. Sylwia Spurek należy do Wiosny Roberta Biedronia.

Po Fransie Timmermansie sprawami praworządności zajmie się Czeszka Viera Jourova, jej stanowiska nazywać się będzie Komisarz do Spraw Przestrzegania Rządów Prawa oraz Przeciwdziałania Dezinformacji.

“Pieniądze podatników z UE nie mogą pójść gdzieś, gdzie będzie tworzony dyktatorski reżim.” – powiedziała Jourova na forum UE.

Pis wcale nie musi oddać władzy. A wszystko w majestacie prawa. Internauci i eksperci wskazują na możliwe scenariusze.

Nowy komisarz nie będzie tak pobłażliwy jak Timmermans.

Nadchodzą ciężkie czasy dla rządów PIS, nawet Patryk Jaki jeszcze będzie wspominał łagodnego Timmermansa. Czesi pewnie już też przestaną być naszymi przyjaciółmi.

Przypomnijmy, że Komisja Europejska prowadzi wobec rządu polskiego postępowania o naruszenie prawa unijnego w ramach artykułu 7 traktatu o Unii Europejskiej. 

Skład Komisji Do Spraw Przestrzegania Rządów Prawa oraz Przeciwdziałania Dezinformacji.

Specjalna grupa w której ma uczestniczyć Sylwia Spurek ma składać się z 13 kobiet i 14 mężczyzn. W tej chwili trwają przesłuchania kandydatów. Najwięcej kontrowersji wzbudziła propozycja Węgierska. Do grupy chce przystąpić były minister sprawiedliwości. Katarina Barley powiedziała że jest to bardzo wątpliwa kandydatura.

“Pis chce ukraść wybory Polakom”.”Sejm nie ma prawa obradować po wyborach”- poseł Tomczyk i Nitras.

“Jakbym Emi słyszała” Gasiuk-Pichowicz. Skandaliczne zachowanie Pawłowicz i Piotrowicza na komisji. “Teraz ja mówię! Mówi poseł!”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments