fbpx

Stonoga- szokujące doniesienia i oskarżenia PiS. Chodzi o pół mld euro, tajne śledztwa, ma dokumenty i wymienia nazwiska.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] Na [/boombox_dropcap]

profilu Zbigniewa Stonogi pojawił się kolejny kontrowersyjny wpis zamieszczony przez “Administrator”. W treści czytamy między innymi “MAM DOKUMENT PRZELEWU NA 500.000.000 EURO a wy i Witold Z już wiecie o co chodzi”.

List zawiera oskarżenia o przyczynienie się do śmierci matki Stonogi. Autor ujawnia również dokumenty świadczące o jakiś podejrzanych transakcjach na 500 mln euro. Tym razem wysuwa jeszcze żądania zadośćuczynienia, z którymi można się zapoznać poniżej.

“Mam nadzieję, że to pisowskie skur********* skończy się szybciej niż się zaczęło” – Stonoga wyszedł na wolność.

LIST ZBIGNIEWA STONOGI – Wersja ORYGINALNA

Administrator pisze:

Witaj PiS-ie
Od 25 lat włóczę się po sądach.W latach 1999-2015 przetrzymywaliście mnie z ramienia różnych opcji w więzieniach z tytułu tymczasowych aresztowań i wyroków, które po latach uchylano, a następnie mnie uniewinniano.Nigdy nie dostałem złotówki odszkodowania.
W tym czasie zamordowaliście mi matkę rozbierając ją po więziennym widzeniu-nie przeżyła. Mój syn Przemek nie miał mnie przy sobie w dniu I Komunii Świętej, nie miał też w dniu ślubu.Młodszy syn nie miał mnie obok siebie w dniu I Komunii Świętej.Opaskę SDE zdejmowaliście mi z nogi w obliczu tragicznej śmierci osoby najbliższej na Jej pogrzebie przed cmentarzem w Jabłonnie i wręczyliście nakaz stawienia się do więzienia.

Dziś Was mam w ręku (500.000.000 euro-sprawa Witusia Z. w PKO) mam wszystko do tej sprawy.Wszystko, zabezpieczone, powgrywane na setki profili które założyłem i zaprogramowałem na publikacje.

Minister Ziobry grzmi, zabraliśmy przestępcom miliardy. Tymczasem ze 100 mln zasądzonych od mafii lekowych nie wpłynęło nic.

Wiem że Ziobro zabezpiecza się przed Jarosławem na wypadek jego wycięcia.Toczą się tajne śledztwa w Rzeszowie i Katowicach-tym trzyma Jarosława w bezdechu.
Wiem że Ziobro chce lada dzień zatrzymać szefa Orlenu (aktualnego) Ludzie nie wiedzą co oznaczają załączone zdjęcia-Jarosław Wie…
Wiem też o zakresie zainteresowań prokurator Katarzyny Wychwałek Szczygieł z Katowic (G.M+ D.O)

W związku z wyrządzanymi mi przez lata krzywdami oczekuję:

 1. Zweyfikujecie zasadność postawionych mi zarzutów i pisemnych poleceń Ziobry skierowanych p-ko mnie do Prokuratora Okręgowego w Kielcach.
 2. Natychmiast umorzycie wszystkie polityczne śledztwa w których jestem oskarżony lub podejrzany za obronę ludzi
  • a)ofiar księży pedofili
   b)ofiar nadużywania władzy -Elbląg
   c)znieważania Was (was nie można znieważyć)
 3. Prokurator Magdalena Michalik zostanie razem z Babińskim przeniesiona do bocianowa dolnego.
 4. Szef elbląskiej prokuratury pojedzie śledzić do szczecina
 5. Dyrektorzy więzień wraz z zastępcami i kierownikami dz. ochrony Warszawa Białołęka,ZK Wojkowice, ZK Siedlce,AŚ Kraków,ZK Rzeszów zostaną odwołani i zostanie wszczęte postępowanie karne w kierunku czynu z art.247 par.3 kk.
 6. Sędzia Kolanko i trzech nominatów Synowiec,Makarska,Augustyn wrócą orzekać do rejonu.
 7. Zorganizujecie konferencję prasową na której podacie do wiadomości opinii publicznej ile zapadło w moim życiu. wyroków uniewinniających i w których sprawach, przez jaki czas pozbawiony byłem wolności w tym także bezprawnie-zgodnie z orzeczeniami SN.Poinformujecie o finale spraw IIKK 86/06 SN, IIKK 125/14 SN

“Ziobro wiedział i akceptował jestem absolutnie przekonany, niech mnie poda do sądu” – Nitras

MAM DOKUMENT PRZELEWU NA 500.000.000 EURO a wy i Witold Z już wiecie o co chodzi.

[smartslider3 slider=”21″]

Pis wcale nie musi oddać władzy. A wszystko w majestacie prawa. Internauci i eksperci wskazują na możliwe scenariusze.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments