fbpx

Studia prawnicze Pawłowicz w ekspresowym tempie? Czy pomyłka?


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Nie każdy jest tak wytrwały i zdolny aby skończyć studia prawnicze w normalnym toku studiowana. Są jednak talenty którym udaję się to zrobić nawet trzy razy szybciej.

Krystyna Pawłowicz jako studentka wiele podróżowała po świecie. Za czasów komuny nie można było trzymać paszportu w domu bez uzasadnienia planowanym wyjazdem za granicę. Za każdym razem trzeba było wypełniać kwestionariusz, a w nim wpisać cel podróży i dostać zgodę na opuszczenie kraju nawet w celach turystycznych.

W pierwszym z ujawnionych przez internautę kwestionariuszy z 1975 roku, Pawłowicz wskazuje że jest studentka I roku studiów wydziała prawa Uniwersytetu Warszawskiego, dodatkowo chwaląc się wysoką funkcją sprawowaną w Socjalistycznym Związku Studentów PRL. Natomiast już rok później w 1976 wypełniając kolejny kwestionariusz wpisuje, że jest na IV roku tegoż wydziału prawa.

W roku 1977 w kwestionariuszu paszportowym wpisuje rok ukończenia studiów 1976. Potwierdza to również wypełniony kwestionariusz z 1978 r. To pomyłka czy mamy tak utalentowana prawniczkę w Trybunale pani Przyłębskiej?

Pewne uzasadnienie pojawiła się w następnym komentarzu autora poprzedniego posta.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments