fbpx

Szaleństwa Marka Suskiego na Twitterze. Usunął swój wpis, ale my go mamy!


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Poseł Marek Suski postanowił dziś zwierzyć się ze swoich najnowszych przemyśleń dotyczących bieżącej polityki. Seria chaotycznych wpisów na Twitterze porusza wiele wątków i prawdopodobnie tylko sam autor wie, co ma na myśli. Jakby było tego mało, ostatni wpis zostaje usunięty przez posła Marka, ale Gazeta Plus była szybsza… Mamy ten żenujący i nielogiczny wpis.

Pierwszy wpis dotyczy Platformy Obywatelskiej. Suski postanowił puścić wodzę fantazji, i podzielić się swoją wizją z internautami. Według parlamentarzysty PiS, przyszłe rządy PO zwiastują istny armagedon. Cytując klasyka – nie będzie niczego….

PO gdyby doszła do władzy zlikwiduje jeszcze wiele innych rzeczy: przemysł zbrojeniowy bo nasza broń jest niebezpieczna, publiczną służbę zdrowia bo jest niewydolna, bezpieczeństwo bo wpuści uchodźców, wolność słowa bo nie będzie informacji w mediach publicznych.

i suwerenność bo przecież Bruksela i Angela zaopiekują się nami lepiej niż my sami. A na koniec zlikwidują: …i kamieni kupę (czyli Polskę)

Kolejne tweety dotyczą zamieszania wokół ustawy reklamowej. Politycy PiS w ostatnich dniach uruchomili machinę propagandy, która ma zohydzić media komercyjne w oczach społeczeństwa. Suski postanowił (ni stąd, ni z owąd) dołożyć swoją cegiełkę do partyjnej paplaniny.

12 października 1942 r. Niemcy rozpoczęli serię publicznych egzekucji. Powieszono 50 osób. Większość związana z radomską fabryką broni. Tymczasem ONET prowadzi nagonkę oszczerstw na fabrykę broni w Radomiu. Ciekawe co by pisali gdyby istnieli w latach trzydziestych ub. wieku. – napisał poseł PiS.

Poseł Marek podkreślił “prześmiewczo?”, że “Niemcy są wzorem dbałości o praworządność w Polsce i mają długą tego tradycję”. Porównał egzekucje niemieckie do działalności prywatnej redakcji, co wywołało sprzeciw i niezrozumienie wśród internautów.

Udało nam się zachować zdjęcie tego wpisu, gdyż poseł Suski po kilku minutach USUNĄŁ SWOJE ŻENUJĄCE PRZEMYŚLENIA!

Roman Giertych przyłączył się do dyskusji

Prowadziłem setki spraw o dobra osobiste (często przeciwko koncernom z kapitałem niemieckim). Ten wpis zrównujący materiał ONET o wadach karabinków, który najprawdopodobniej uratował życie żołnierzom, z egzekucjami na Polakach wyceniłbym na 150 tys. zadośćuczynienia na WOŚP.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments