fbpx

“Szczekaczka” anty LGBT ze okazała się busem na usługach kościoła radia Maryja.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

zczecin przygotowuje się do marszu równości. W większości miast na kilka dni przed imprezą pojawiają się busy z obraźliwymi hasłami kojarzącymi osoby LGBT z przestępstwami na tle seksualnym.

Mieszkańcy Szczecina zważyli na ulicach swojego miasta bus oklejony napisami sugerującymi, że osoby LGBT to pedofile. Bus ten poruszał się w asyście policyjnego radiowozu. Napisy brzmiały miedzy innymi –

“Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci, stop masturbacji przez 4-letnie dzieci, Wyrażania zgody na seks przez 6-cio letnie dzieci”, doświadczenia orgazmu itp

Samochód ten wyposażony był w głośniki z których wykrzykiwano hasła w tonie napisów na tym samochodzie. Z informacji uzyskanych przez mieszkańców wynika, że jest to zarejestrowana akcja fundacji Pro-Prawo do Życia.

Igor Podeszwik szczeciński aktywista czuje oburzenie łączeniem osób LGBT z pedofilią. W związku z tym zwrócił się do Policji aby ta interweniowała u Prezydenta Miasta w celu cofnięcia zgody na tego typu manifestację.

To ciekawa sytuacja kiedy Policja ma związane ręce i na ewidentne łamanie prawa nie może sama reagować, tylko czekać na decyzję z góry. Za to na manifestacjach przeciwko “dobrej zmianie” wykazują się zupełnie inną aktywnością. Wtedy nadrabiają z nawiązką.

Dziennikarze postanowili tropić półciężarówkę.

Ponieważ urząd miasta nie ujawnił kto wystąpił o zgodę na przejazdy po mieście tym specyficznym autem, dziennikarze Wyborczej postanowili go śledzić.

Podobne samochody jeździły w wielu miastach tuż przed organizowanymi marszami równości. Zdarzało się że pomimo ochrony zostały one nieco “przemalowane” przez nieznanych sprawców. Dziennikarza sadzili że tym razem organizator zadba o większe ich bezpieczeństwo.

Nie pomylili się. Samochód wieczorem zaparkował na zamkniętym terenie tuż pod głównym wejściem do kościoła św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha. To z taką ewangelia mamy tu do czynienia.

Tu właśnie odbywają się spotkania opłatkowe “Rodziny Radia Maryja” Tutaj także można spotkać polityków jedynej słusznej partii PiS.

Dla przypomnienia, bardzo podobne akcje w innych miastach.

SIERPIEŃ 2019 r. GORZÓW

Gorzów Sierpień

MAJ 2019 r. BYDGOSZCZ

LUTY 2019 r. TRÓJMIASTO


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments