fbpx

Tak działa rządowa propaganda TVP. Szokujące nagranie emeryta


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dla wielu mieszkańców naszego kraju, rządowa stacja to główne źródło informacji o Polsce i świecie. Oglądalność TVP notuje największy poziom zwłaszcza w grupie docelowej emerytów, którzy chłoną jej przekaz niczym gąbka. Nieustanne ataki na opozycję najwidoczniej działają, a nagranie, jakie zaraz zobaczycie, pokazuje jakie skutki przynosi przekaz wbijany przez ekipę z Woronicza.

Nie jest tajemnicą, iż w “publicznych” mediach o politykach PiS można wypowiadać się jedynie jak o zmarłych – dobrze, albo wcale. Liderowi “dobrej zmiany” przypisuje się wręcz boskie przymioty. Niekiedy wkracza się też w sferę sacrum, czego przykładem są coroczne transmisje mszy świętych w intencji Jadwigi Kaczyńskiej. Z drugiej strony mamy wizerunek opozycji, która chce ukrócić dobrobyt rodaków i próbuje cofnąć Polskę w rozwoju ekonomicznym. TVP już dawno przeszła w inny, znany z drugiej połowy lat 40-tych wymiar, czego doświadczył np. lider Platformy Obywatelskiej. Na łamach TVP pokazuje się go jako polityka, którego reprezentuje Niemcy, a nie kraj w jakim się urodził i wychował. Podobnie jest z Unią Europejską, którą przedstawia się prawie tak samo złowrogo, jak Rosja.

Jad sączony od rana do nocy nie pozostaje bez wpływu na zwykłych obywateli. Pokazuje to nagranie z udziałem emeryta, który 1:1 powiela przekaz, jaki można zobaczyć w TVP. Według niego za wszystko, co złe, odpowiada Tusk i Unia. – To jest wina tych bandytów z Unii. Kto kazał topić kopalnie, zamykać? I ten bandyta Tusk, powinien być dawno na pal nadziany, szmaciarz! – zaczął swoją wypowiedź, odpowiadając na pytanie o brak węgla. – Ta szmata z Unii kazała likwidować kopalnie, wszystko co się da – przekonywał dalej, całkowicie pomijając fakt, kto samodzielnie sprawuje władzę od 7 lat. Na sam koniec bohater tego tekstu naubliżał pracownikowi punktu ksero, będącego obok. – A spi*rdalaj pan, panie! Ty komunisto! – wykrzyczał.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
9
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PISowskie papugi propagandowe
PISowskie papugi propagandowe
1 rok temu

To jest klasyczne zjawisko i z pewnością nie przypadkowy człowiek, który nie mając zielonego pojęcia o polityce i własnych poglądów posługuje się tzw. hejtem medialnym czyli oficjalną propagandą, zmasowanym atakiem partyjno medialnym na wolność poglądów. Mamy tu ewidentny i wybitny przykład nacjonalizmu i rasizmu ekstremistycznego zjawiska propolskości jakby na bardzo zróżnicowanym świecie najważniejsze było tylko zdanie PISu. To są tzw. wąskie horyzonty madialna celowa propaganda PIS w TVP która bardzo ogranicza informacje. Osobiście nie oglądam wiadomości TVP ani ich kanałów. Z jedenj strony mamy bełkot z drugiej strony idiotyczne programy rozrywkowe a żeby było śmieszniej są też historyczne pogrobowe filmy… Czytaj więcej »