fbpx

Gorący Sondaż “PC”. Olbrzymia różnica pomiędzy PO, a PiS


Subksrybuj nas na Google News

Najnowszy sondaż pracowni “Political Changes” wskazuje na sromotną porażkę Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach. Gdyby święto demokracji odbywało się w najbliższą niedzielę, zwycięską partią okazała by się Platforma Obywatelska, zostawiając ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego daleko w tyle. To pierwszy sondaż, który wskazuje tak olbrzymią różnicę pomiędzy dwiema największymi partiami. Biorąc pod uwagę, że zima jeszcze nie nadeszła, a co za tym idzie Polacy przez niekompetencję rządu nie zdążyli jeszcze zmarznąć, dysproporcja powinna rosnąć. To wielka nadzieja dla wszystkich, którzy chcą pogonić złą władzę, by w kraju zapanowało w końcu prawo i sprawiedliwość.

11% różnicy pomiędzy PO, a PiS

PO– 33,3% (+1,1) 182 mandaty

PiS– 22,1% (-0,3) 119 mandatów

PL2050– 17,0% (-1,0) 87 mandatów

PSL– 9,0% (-0,1) 39 mandatów

Konf.– 6,7% (+1,0) 17 mandatów

Agro.– 6,6% (+0,9) 15 mandatów

Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro i Lewica poza parlamentem

Lewica.– 4,9% (-1,8)

SP– 0,4% (+0,2)


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

ja myślę że za rok pis nie przekroczy progu wyborczego i to będzie rachunek wystawiony tym nazistom którzy stworzyli katolicki bolszewizm totalitarny system sprawowania władzy i za to zapłacą najwyższą cenę delegalizacja i kary śmierci dla wierchuszki i ich przydupasów jak gowin,kukiz, i cała solidarna polska

kolo
kolo
Odpowiedź do  europ
1 rok temu

Jakie ma znaczenie co myśli taki ćwiok jak ty? Powinieneś powiadomić o tym lekarza. Dobrze, że 14 głupków się ucieszyło. Taki zysk z artykułu. Nie jesteś Polakiem. Zdrajca, który źle życzy ojczyźnie to śmieć.

Tak to jest
Tak to jest
Odpowiedź do  kolo
1 rok temu

A ty kto,katolik?
Przeczytaj przykazania