fbpx

“To jest największa gospodarcza afera w Polsce” – Pis zgarnął 0,5 mld euro Stonoga ujawnia kolejne dokumenty.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] Z [/boombox_dropcap]

bigniew Stonoga opublikował film w którym ujawnia dokumenty oskarżające władze PiS o zagarnięcie 0,5 mld euro, z której to kwoty 179 mln euro zostało przelane na Fundację Lecha Kaczyńskiego.

Dobry wieczór Państwu.

Proszę Państwa jakiś czas temu już po wyjściu z więzienia otrzymałem dokumentację pewnej wielkiej transakcji finansowej, która dotyczy kwoty aż pół miliarda euro. Osoba, która przekazała mi te dokumenty załączyła również cały szereg dokumentów, które wskazywały i wskazują na osobisty udział Jarosława Kaczyńskiego w tej sprawie.

Stonoga nie jestem zamieszany w śmierć Leppera, video ze spotkania- “ten pierd***ny układ nas stłamsił”.

A sprawa jest niebagatelna. Mówiąc pokrótce sytuacja wygląda w sposób następujący. W czasie kiedy Jarosław Kaczyński i partia Prawo i Sprawiedliwość, a także Instytut Lecha Kaczyńskiego ubiegali się o dokumentację związaną z inwestycją w siedzibie PiSu, mam na myśli te dwie wieże, które miały być tam budowane, z drugiej strony poszukiwano osoby która by sfinansowała ten projekt, i taką osobą osobę znaleziono był to biznesesmen z Hongkongu.

Sporządził umowę z polską firmą ze spółką akcyjną P&P Investment i w oparciu o tę umowę zasilił spółkę P&P Investment,  kwotą pół miliarda euro. Środki weszły na rachunek z półki z rachunku z Hongkongu, co obrazuje to prezentowana w tej chwili na ekranach państwa komputerów umowa i na mocy tej umowy, jak już wcześniej powiedziałem przesłano do Polski pół miliarda euro.

https://youtu.be/OdNc3KJmDfM?t=2

Zgodnie z prawem, które w Polsce obowiązuje taka kwota musi zostać zbadana przez właściwe instytucje albowiem te badają czy pieniądze nie są przeznaczone na działalność terrorystyczną czy też nie pochodzą z nielegalnego źródła, lub też nie są po prostu prane.

Odpowiedni urząd w Polsce zweryfikował te pieniążki i po trzech dobach od daty wpływu na rachunek spółki P&P Investment przekazał na rachunek tej że spółki, uznając, że są to czyste legalne pieniądze.

Proszę państwa za nim środki przekazano z banku Pekao SA z tak zwanych sum to na rachunek końcowy do odbiorcy, ktoś skasował w banku rachunek do odbiorcy. Ktoś w Banku skasował rachunek spółki P&P Investment i w związku z tym pieniądze odbiły się od oddziału bankowego Pekao SA i wróciły na sumę centrali Pekao SA.

Od tego momentu zarząd spółki i reprezentujący spółkę prawnicy wielokrotnie występowali z żądaniem od Pekao SA żeby te pieniądze otrzymać z powrotem. Pekao S A nie tylko że pieniądze do dzisiaj nie oddało to jeszcze wypowiedziało wszystkie rachunki tej spółce i pieniądze trzyma. Już sam ten fakt wiszenia na sumach w centrali banku Pekao SA ponad 2 miliardów złotych bo taką wartość ma pół miliarda euro, przyprawia o zawrót głowy. I co dalej ?

Gigantyczne pieniądze. W tle brat Ziobry i wieże Kaczyńskiego. Stonoga przedstawia dowody.

A dalej proszę państwa to już iście pisowski scenariusz. Właściciel firmy w Hongkongu, który przelał pieniądze na rachunek polskiej Spółki P&P Investment zmarł.  Pekao S.A do dziś pieniędzy dla spółki nie przesłała. Spółka P&P Investment złożyła zawiadomienie do prokuratury, ale zarząd nagle trafił do więzienia.

Zarząd spółki P&P Investment jest w więzieniu, nie wiem za co. Za cokolwiek. Sprawę tego śledztwa, w którym aresztowano właścicieli spółki P&P, angażuje się osobiście Jarosław Kaczyński pisząc do prokuratury i do autora interwencyjnego pisma z własnoręcznym podpisem Jarosława Kaczyńskiego, że, kwestia udziału służb specjalnych w tym wszystkim zostanie wyjaśniona.

Proszę państwa pół miliarda euro wisiało na rachunku na sumach Pekao SA od 2017 roku nie wiadomo na jakiej podstawie prawnej, jakiego tytułu prawnego. Następnie kwota 179 000 000 € trafiła na rachunek fundacji imienia Lecha Kaczyńskiego.

Banaś dostał 400 metrową kamienice od żołnierza AK, wyremontował ją za kasę z Unii i zamienił w pokoje na godziny. Nie do wiary!

Ludzie siedzą w więzieniu nie wiem jaki jest zakres przedmiotowy sprawy, w której są pozbawieni wolności. Bank Pekao SA uznając że pieniądze są czyste nie wypłacił ich spółce P&P Investment. Jarosław Kaczyński osobiście angażuje się w to śledztwo i pieniądze 179 000 000 € są na rachunku Instytutu Lecha Kaczyńskiego. O co tu chodzi?  

Poszedłem z tymi dokumentami do redakcji Gazety Wyborczej i TVN-u jest to tak poważna sprawa, że nikt do tej pory nie podjął się tego tematu. Uważam że ludzie najzwyklej w świecie boją się tego tematu. Ja się nie boję i dlatego państwa dość szczegółowo o tym wszystkim informuje.

Bardzo proszę może spośród was są osoby, które pracują a nie są wyznawcami pisu w KNFie w departamencie nadzoru Narodowego Banku Polskiego. Proszę państwa mówimy o największej aferze gospodarczej i Bankowej w dziejach Polski.

Mówimy o aferze o postępowaniu w banku Pekao SA, które może doprowadzić do zatrzymania każdemu z nas takich pieniędzy i wreszcie co mnie najbardziej interesuje, bo firma P&P mnie nie interesuje, nie interesuje mnie też Hongkong i człowiek, który już nie żyje. Interesuje mnie jaki tytuł prawny Pekao SA miało do tego, że z pół miliarda przelać na rachunek Instytutu Lecha Kaczyńskiego 179 000 000 €.

Stonoga- szokujące doniesienia i oskarżenia PiS. Chodzi o pół mld euro, tajne śledztwa, ma dokumenty i wymienia nazwiska.

Dokumenty, które państwo mogą widzieć na ekranie jasno i przejrzyście obrazują każde słowo w tym krótkim filmie. Ten film jest początkiem tego co zamierzam publikować przed wyborami tak aby prawo i sprawiedliwość ich nie wygrało. bardzo państwa Pozdrawiam i proszę o merytoryczne komentarze i tak jak potrafić czasami hejtować pomóżcie mi i pytajcie o to na wszystkich stronach Facebookowych Prawa i Sprawiedliwości, Kaczyńskiego, Ziobry i tak dalej.

 Proszę państwa Witold Ziobro jak wszyscy wiecie pracuję w strukturze państwa. Dlaczego i na jakiej podstawie Witold Ziobro tą konkretną sprawa się zajmuje. Nieoficjalnie w kuluarach mówi się że Witold Ziobro – brat Zbigniewa Ziobro, odpowiedzialny jest za wyprowadzanie pieniędzy w różne sposoby, zbliżone do zgodnych z prawem i zamontowanie budżetu dla Prawa i Sprawiedliwości, za zmontowanie budżetu na tę kampanię wyborczą, która teraz się toczy.

To są gigantyczne pieniądze to jest największa afera w Polsce pomóżcie mi ją nagłośnić i rozpowszechnić. Bardzo Państwa pozdrawiam i do zobaczenia w tej sprawie już niebawem.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments