fbpx

To ten sam Gowin, który mówił “będę przekonywał do wyborów w sierpniu” dziś mówi żeby liderzy opozycji “przestali się ośmieszać żeby przestali grać interesem Polski”


4 comments, 20.2k
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Gowin zmienił zdanie zaledwie w ciągu kilku tygodni. Gowin zażegnywał się że nie pójdzie na żaden układ. Zwrot nastąpił bardzo szybko. Argumenty musiałby być naprawdę twarde. Zwróciłbym uwagę na jeszcze jeden szczegół. Na tzw konferencji prasowej nie było żadnych innych oznaczeń niż Pisowskie, a to było wystąpienie trzech liderów.

23 kwietnia 2020 Gowin: “Będę przekonywał PiS do wyborów w sierpniu

– Wybory w sierpniu są dużo lepsze niż wybory w maju. To będzie możliwe po wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej – mówił prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz, po spotkaniu z Jarosławem Gowinem. Gowin mówił, że wybory w sierpniu mogłyby być rozwiązaniem kompromisowym, o którym Porozumienie ma rozmawiać z przedstawicielami koalicji rządzącej, a Koalicja Polska (PSL i Kukiz’15) z przedstawicielami opozycji. Czytamy w Rzeczpospolitej

Gowin rozmawiał z Budką z upoważnienia Kaczyńskiego. Tylko szkoda, że o tym wtedy nie wspomniał.

Państwo wiecie w ciągu kilku tygodni w imieniu całej zjednoczonej prawicy poradziłem rozmowy z klubami opozycyjnymi na temat przyjęcia wysuniętego przez Prawo i Sprawiedliwość, Porozumienie, Solidarną Polskę, projektu zmiany Konstytucji

Ten projekt przewidywał wprowadzenie jednej 7-letniej kadencji prezydenckiej z automatycznym przedłużeniem prezydentury u pana prezydenta Andrzeja Dudy o 2 lata. a Zatem pozwalał nam przeprowadzić wybory w okresie kiedy jak wszystko na to wskazuje będą one już w 100% bezpieczne.

Jarosław Gowin twierdził że nie zgodzi się na inną opcję niż wybory za dwa lata. Nagle zmienił zdanie.

Wszyscy skłóceni tylko Zjednoczona Prawica jak jedna pięść. Ale jeszcze niecały miesiąc temu trudno było znaleźć polityka PiS chwalącego Gowina.

Przy tej okazji przekonałem się że kluby opozycyjne partie opozycyjne są jeszcze bardziej wzajemnie skłócone, niż niechętne obozowi zjednoczonej prawicy i wszystko wskazuje na to, że tam nagła wolta opozycji, ta próba przesunięcia wyborów na sierpień,  to jest element jakichś wojenek w obrębie opozycji.

Chcę powiedzieć i chcesz zapanować do liderów opozycji, żeby przestali się ośmieszać żeby przestali grać interesem Polski w imię bardzo partykularnych interesików swoich partii. Wybory muszą odbyć się w tym terminie, który jest zgodny z konstytucją i w terminie który wydawało się do niedawna jest uzgodniony między obozem zjednoczonej prawicy, obozem rządowym, partiami opozycyjnymi.

Gowin ustalił z opozycją, że senat zatwierdzi ustawę bez poprawek w dwie godziny tak jak zrobił to sejm?

Niedawno odbył się Okrągły Stół z udziałem przedstawicieli wszystkich partii do prezentowanych w parlamencie i tam odnieśliśmy takie mam wrażenie że partie opozycyjne zadeklarowały gotowość szybkich prac nad ustawą pozwalającą przeprowadzić wybory w na przełomie czerwca i lipca.

Dzisiaj sytuacja się zmieniła Mam nadzieję że to jest w sytuacjach przejściowa i mam nadzieję że Liderzy opozycji przywrócą pod uwagę swoim działaniom  i przestaną kompromitować się w obliczu polskich obywateli.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 20.2k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
6
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mukis
Mukis
3 lat temu

Co Ci obiecali kurwo

Jarosław
Jarosław
3 lat temu

pokorne ciele 2 pały ssie

pistolet
pistolet
3 lat temu

Panie Gowin…i to mówi pan,który jest najgorszym rodzajem człowiek,bo ludzką mendą

Andzia
Andzia
3 lat temu
  • To polityczna prostytucja?