fbpx

TVP punktowała “niekompetencję” Trzaskowskiego – obnażyła swoją niekompetencję.


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Partyjna telewizja publiczna uszykowała niecny odwet w kierunku prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Partyjni dziennikarze postanowili zrzucić winę za duże opady śniegu na włodarza stolicy, obwieszczając, że nie umie zapewnić bezpieczeństwa warszawiakom. Tymczasem obraz, który miał obnażać rzekomą niekompetencję przedstawiał drogę zarządzaną przez rządową GDDKiA. I kto wpadł w swoje sidła?

TVP – wiesz (mniej) więcej

Oto najlepszy przykład manipulacji @tvp_info. Na zdjęciu trasa S8, podległa rządowej @GDDKiA – winny oczywiście @trzaskowski_. Czy prezydent @warszawa odpowiada też za pożary w Australii i śnieg na Saharze? @lisieckipawel, @MichalSzpader – napisała Karolina Gałecka z warszawskiego Ratusza.

Rzeczywiście, faktem jest, że uporczywe opady śniegu od samego rana utrudniły życie mieszkańcom Warszawy. Kto jednak nie pamięta roku, w którym choćby chwilowa zima, nie zaskoczyła drogowców? Podczas intensywnych opadów nie możliwe jest ogarnięcie miasta w jedną chwilę. Warszawski Ratusz zapewnia, że Służby porządkowe działają na najwyższych obrotach.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rzygam
rzygam
8 miesięcy temu

śnieg pada ! wina Trzaskowskiego !jest zimno ! wina PO ! pęka zardzewiała rura od 70 lat nie wymieniana to wina Tuska !tak głosi przewodnia partia !