fbpx

TVP3 chciało zrobić z rzecznika wodociągów pośmiewisko? Mamy komentarz Nowaka


Youtube
Subksrybuj nas na Google News

Wczoraj hitem internetu stał się wywiad z Ziemowitem Nowakiem, rzecznikiem Wodociągów Kieleckich. Niespełna minutowe przemówienie przysporzyło mężczyźnie popularności, a nagranie z jego udziałem w błyskawiczny sposób rozprzestrzeniło się po sieci.

Mieszkańcy Kielc od dłuższego czasu borykają się z problemami w dostawach wody. Awarie choć usuwane błyskawicznie, zdarzają się zdecydowanie zbyt często. Dziennikarz TVP postanowił zbadać sprawę u źródła, pytając o ich przyczynę Ziemowita Nowaka. Jego odpowiedz była zaskakująca, bowiem w ogóle nie na temat.

Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje“.

-No tak, ale co było przyczyną awarii ? – dopytywał dziennikarz myśląc początkowo że Nowak nie zrozumiał pytania. Szybko okazało się, że mężczyzna odpowiada na wszystkie zadane mu pytania tym samym zdaniem, niezależnie od ich treści.

źródło : YouTube

Wypowiedz hitem sieci, rzecznik wodociągów obiektem szyderstw

Jak grzyby po deszczu pojawiła się w sieci fala hejtu. Komentarze pod materiałem TVP3 bywały niezwykle ostre. Mężczyźnie został zarzucony między innymi brak kompetencji oraz niski iloraz inteligencji.

“Co za imbecyl…Jak to możliwe że dostał tą robotę. Przecież on nawet nie rozumie co się do niego mówi, nauczyli go jednego zdania, mózg więcej nie przyjmuje”. – skwitował ktoś na fb.

Rzecznik Wodociągów Kieleckich twierdzi, że padł ofiarą manipulacji

Ziemowit Nowak postanowił odnieść się do sprawy na swoim fb. Tym bardziej, że Stacja TVP3 w opisie materiału wyjaśniła, że za kolejnym razem rzecznik został poproszony o wypowiedź bez skrótów i cięć, do których mają prawo i ją zamieścili.

“To oczywista nieprawda. Moja wypowiedź została pocięta i skrócona. Mówiłem m.in. o tym, że mam dobrą informację dla kielczan, bo wszystkie trzy awarie zostały usunięte szybko i woda popłynęła do domów ok. godz. 14. Ta wypowiedź została WYCIĘTA. Na to kłamstwo TVP3 mam dowód, ponieważ dysponuję własnym nagraniem tego wywiadu ze stażystą TVP3 Kielce. Jeśli nie piszę prawdy, oczekuję, że teraz TVP3 Kielce pozwie mnie do sądu za naruszenie dobrego imienia. Przecież nic nie jest gorsze dla rzetelnego dziennikarstwa, niż zarzut świadomego kłamania, prawda?” – odpowiedział rzecznik


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments