fbpx

Tylko w Polsce Pis! Stary sejm będzie obradował po wybraniu nowego sejmu! PiS nie wierzy w zwycięstwo , od dawna coś ukrywają.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] T [/boombox_dropcap]

o niespotykana sytuacja i budząca wiele podejrzeń. Stary sejm będzie uchwalał przepisy nie mając do tego moralnego mandatu. Na myśl przychodzą różne przepisy związane z najczarniejszymi scenariuszami, które mogą się zrealizować. To są te nowe standardy.

To już nie pierwsza przesłanka, że pis lekko władzy nie odda na wypadek gdyby przegrał wybory. Nastąpiły personalne wymiany w Państwowej Komisji Wyborczej. Na jednym z nocnych posiedzeń wprowadzono zmiany w ordynacji i o tym, czy wybory będą ważne będzie decydować powołana przez PiS izba Sądu Najwyższego.

PiS boi się przegrać. Szykuje niespodziankę. Przegra wybory, będzie mógł je unieważnić. Aktualizacja 31 lip.

Marek Sawicki (PSL) – Po 89 roku nigdy nie było w żadnej kadencji takiej sytuacji żeby sejm obradował po wyborach.

Stanisław Tyszka (KUKIZ15)– Można mieć podejrzenia, że PiS z wewnętrznych badań wynika to, że nie będą już mieli większości bezwzględnej i chcą sie zabezpieczyć tym dodatkowym posiedzeniem, na którym mogą się pojawić nowe kontrowersyjne projekty służące zabezpieczeniu interesów tej partii w razie przegranych wyborów. To jest bardzo poważna sprawa, sytuacja bezprecedensowa, nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca.

Małgorzata Kidawa-Błońska (Koalicja Obywatelska) Jest to po raz pierwszy i naprawdę budzi to moje poważne zaniepokojenie. To tak jakby Prawo i Sprawiedliwość przygotowywało się na jakieś inne działanie już po wyborach. … Widząc jak w ostatnich latach procedował sejm, każdej chwili może znaleźć się nowa ustawa o której nie wiemy.

Ks. Walczak. o Toruniu. “nadszedł czas, by czynienie z Kościoła pośmiewiska, nareszcie dobiegło końca”

Na pytanie; czy wyborach w prawo i sprawiedliwość do porządku obrad może wrzucić jakiś punkt którego dzisiaj nie ma w harmonogramie ?

Marszałek Terlecki – Nie przewidujemy takiej możliwości. … Jest to całkowicie zgodne z prawem i regulaminem sejmu….Kiedyś musi każde wydarzenie zdarzyć się po raz pierwszy.

Jestem z PiS, -“nie proszę panią tu mieszkają normalni ludzie”. Działaczka PiS nie wpuszczona na klatkę schodową w bloku.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments