fbpx

“W imię poszanowania godności sejmu” Lewica składa protest do Dudy w sprawie Macierewicza, dając mu możliwość wyjścia z sytuacji.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] My [/boombox_dropcap]

przedstawicielki i przedstawiciele klubu parlamentarnego Lewicy, zwracamy się do Pana z apelem o cofniecie Pańskiej decyzji w sprawie powołania posła Antoniego Macierewicza na funkcję Marszałka Seniora

W liście czytamy miedzy innymi

..Jako Minister obrony Narodowej odpowiedzialny jest miedzy innymi za nadużycia w polskiej armii i brak szacunku i uznania dla dowództwa oraz samego Zwierzchnika Sił Zbrojnych, o czym sam Pan niejednokrotnie wspominał.

Rydzyk narzucił Dudzie kandydaturę Macierewicza, dlatego nie wybrali Kaczyńskiego.

Jako przewodniczący zespołu parlamentarnego ds. spraw zbadania przyczyn katastrofy TU-154M z 10 kwietnia 2010 r, oraz twórca Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem, był autorem licznych szkodliwych i dzielący społeczeństwo kłamstw na temat przyczyn, oraz przebiegu katastrofy w Smoleńsku, oraz marnotrawstwo śródków publicznych w ramach działania tejże komisji.

Czy prezydent jest ubezwłasnowolniony ? Czy po prostu chce drugiej kadencji za wszelką cenę?

Zdaniem części rozmówców prezydent Duda wskazał Macierewicza na marszałka seniora Sejmu, bo nie miał nic do gadania.

Kochany Panie Antoni. – pisze Roman Giertych. “Czekałem, czekałem i się doczekałem… To jest twoja ostatnia szansa”

Ale część twierdzi takie polecenie dostał od Jarosława Kaczyńskiego, a inni że od Tadeusza Rydzyka. Tak czy inaczej to nie była jego decyzja i musiał się podporządkować jeżeli myśli o drugiej kadencji

Cd. Banasiowej republiki. Ks. Jegierski mówi o związkach Morawieckich ze słynnym aferzystą Bagsikiem i wyłudzeniem prawie 100 tys zł.

Sondują. Pl umięscili sondaż Czy Polacy chcą Macierewicza na marszałka seniora Sejmu? [ZOBACZ WYNIKI] uzupełniane na bieżąco.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments