fbpx

Wałęsa publikuje wpis hejtera- padają mocne słowa


Subksrybuj nas na Google News

Wyzwiska, groźby i porównywanie do psich odchodów to przykłady, w których jeden z internautów postanowił odnieść się do byłego Prezydenta RP. Lider “Solidarności” postanowił opublikować wiadomość.

Były prezydent Polski Lech Wałęsa, nieprzerwanie od kilku lat jest ofiarą ogromnego hejtu ze strony prawicowych internautów. Na każdym kroku punktują mu rzekome powiązania z dawnymi służbami komunistycznymi oraz korelację z Służbami Bezpieczeństwa PRL. Komentarze są na tyle mocne, że polityk postanowił opublikować jeden z nich.

„bolek nie współczuję tobie niedoje**** sbecki konfidencie, nie będę nazywał ciebie skur******* bo byłaby obraza skur****** nazwanie ciebie tym mianem…. do końca wakacjki bedzie się rozkładało twoje ścierwo, a ty w nieskończoności będziesz ze swoim ojcem lucyferem… chyba że się nawrócisz w ostatnim momencie pier****** komunistyczny upławie. ogólnie wypier***** cwelu raz na zawsze bowiem zanieczyszczasz świat psi odchodzie”

– udostępnił Lech Wałęsa na swoim Facebooku.

„Już 10 dni zastanawiam się, co odpowiedzieć i jak odpowiedzieć na taki tekst”

– dodaje w odpowiedzi na wiadomość

Ludzie, którzy tak śmiało wyzywają Lecha Wałęsę zapominają, iż był on przywódcą jedynego związku zawodowego “Solidarność”. W tamtych czasach dążył do obalenia socjalizmu i wprowadzeniu wolności kapitalistycznej. Uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu, który dzięki negocjacjom i sile przebicia ruchu uwolnił Polskę spod jarzma komunistycznego oprawcy. Był niejednokrotnie zatrzymywany oraz doświadczył bestialstwa poprzedniego ustroju.

Warto dodać, że prezydent otrzymał także Pokojową Nagrodę Nobla, za działalność na rzecz wolności i równości.

Warto czasem zastanowić się nad doborem słownictwa, ponieważ w internecie nic nie ginie i możemy kogoś urazić przez brak wiedzy lub nieracjonalne przekonania.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ