fbpx

[WAŻNE] Rydzyk czesze umysły pielgrzymów: “Pandemia to pozór”


Subksrybuj nas na Google News

Ojciec Tadeusz Rydzyk celebruje w niedzielę uroczystości z okazji 30. corocznej pielgrzymki Polaków na Jasną Górę. Z ambony padło wiele kontrowersyjnych słów, które ewidentnie “czeszą umysły” ludzi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. Szokujące wydają się słowa o pandemii.

Pandemia to pozór

Według Tadeusza Rydzyka – władcy tysięcy umysłów w Polsce – pandemia to pozór – Czy to nie jest tak, jak robili komuniści – w ZSRR czy gdzie indziej? Czy to nie jest podobny plan, a pozór, że pandemia? – pyta Rydzyk zebranych wiernych.

– W niektórych krajach do dzisiaj są zamknięte kościoły. Tak zamknięte, że nawet nie spowiadają ani nie podają Komunii Świętej. Tak robili komuniści – w ZSRR czy gdzie indziej. Czy to nie jest podobny plan, a pozór, że pandemia?

Podczas gdy w mediach słychać o bardzo prawdopodobnej czwartej fali koronawirusa, a sam minister Niedzielski potwierdza te informacje, Ojciec Tadeusz nawołuje, by wierni się obudzili i nawoływali ludzi do masowego uczestnictwa w mszach świętych.

Rydzyk o Czarnku w imię Boże

– Kochani, czy nie zgodzicie się, że to jest najlepszy minister edukacji i nauki po wojnie? – powiedział podczas 30. pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę o. Tadeusz Rydzyk. – Dlatego, panie ministrze, ci, którzy nie kochają Polski i pana Boga będą robić wszystko, żeby pana zniechęcić. Niech się pan nigdy nie zniechęca – zaapelował do obecnego na uroczystości Przemysława Czarnka.

– Jest tutaj pan minister edukacji i nauki, pan prof. Przemysław Czarnek. Dziękujemy, że następne kierunki zostały powołane, że mamy już magisterskie studia na tzw. informatyce medialnej – zaadresował do Czarnka, Rydzyk.

Przemysław Czarnek – człowiek, który nie ma wstydu i kobiet się nie boi

Na 30. pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę minister edukacji i nauki przybył wraz z żoną. – Mnie się tak marzy, żeby była taka porządna uczelnia, żebyśmy więcej kierunków mogli otworzyć, jeszcze więcej, żebyśmy mogli ściągać najlepszych wykładowców, nawet z całego świata. Co wy na to? Bo to, co katolickie musi być bardzo porządne i to, co polskie, musi być bardzo porządne, prawdziwie polskie – mówił dalej szef Radia Maryja. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments