Wewnętrzny sondaż dla PiS wskazuje zwycięstwo Dudy w I turze, ale uwaga Bosak pokonuje wszystkich jeżeli wybory odbyłyby się na stadionie piłkarskim.


811
Subksrybuj nas na Google News

To już pewne – 28 czerwca zagłosujemy w wyborach prezydenckich 2020. W związku tym pojawiają się różne sondaże.

W sondażu, do którego dotarli dziennikarze “Super Expressu”zrobiony na wewnętrzne zlecenie PiS aż 48,64 proc. wyborców zadeklarowało, że w wyborach 28 czerwca odda swój głos na urzędującego prezydenta. Drugie miejsce należy do Rafała Trzaskowskiego, który może liczyć na poparcie 24,29 proc. respondentów.

Jeśli druga tura rozegra się pomiędzy Dudą a Trzaskowskim, wtedy obecny prezydent może liczyć na głosy 46,56 proc. wyborców, na Trzaskowskiego zagłosowałoby natomiast 33,44 proc. ankietowanych

Kibice piłkarscy odwrócili sie od dobrej zmiany – zaskakujące wyniki

Agencja analityki sportowej Sport Analytics postanowiła sprawdzić, jakim poparciem cieszą się kandydaci wśród… kibiców piłkarskich. Według tej ankiety tak wyglądałyby wyniki wyborów;

Krzysztof Bosak. Mógłby nawet pokusić się o wygrana w I turze. Na tego kandydata Konfederacji wskazało aż 46,7 proc.

Rafał Trzaskowski. Zajął on w badaniu drugie miejsce, uzyskując 21,62 proc. wszystkich wskazań, co wydaje mi się jeszcze bardziej zaskakujące, ponieważ Platforma nie cieszy się popularnością w środowisku kibicowskim.

Trzecie miejsce z wynikiem 8,19 proc. zajął Szymon Hołownia

Andrzej Duda w badaniu wypadł fatalnie, zbierając zaledwie 8,03 proc. Jest to spadek w stosunku do takiego samego badania przeprowadzonego w marcu, aż o 18 punktów procentowych.

Źródło Superekspres


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

811

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments