fbpx

Wiceminister PiS skasował wspólne zdjęcia z ojcem. Szokujący powód


Subksrybuj nas na Google News

Tomasz Rzymkowski dał się niedawno poznać szerszej publiczności jako miłośnik fotografii. Rządowy polityk zrobił sobie sesję zdjęciową w trakcie mszy i procesji Bożego Ciała, czym wywołał burzę w sieci. Nie minął jeszcze miesiąc od tych wydarzeń, a o Rzymkowskim znowu jest głośno z powodu zdjęć. Tym razem chodzi o wspólne fotografie z ojcem, które zostały skasowane z jego profilu społecznościowego.

Tomasz Rzymkowski znalazł się pierwszy raz w sejmie z list ruchu Kukiz 15. W późniejszym czasie pełnił nieoficjalną rolę rządowej przystawki, by finalnie dołączyć do PiS w 2019 roku. Tym samym poszedł ścieżką większości osób związanych z Pawłem Kukizem, które zapowiadały radykalną zmianę jakości w polskiej polityce, a jedyne co zmieniły, to barwy sejmowe. Obecnie pełni funkcję na stanowisku sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki. Rzymkowski nie ukrywa swojego przywiązania do wartości katolickich i często atakuje środowisko LGBT, robiąc mu wręcz aluzje zoofilskie. Jednak teraz media obiegła szokująca informacja, że jego ojciec Maciej Rz. został właśnie aresztowany z powodu podejrzeń z paragrafów pedofilskich.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję wiceministra edukacji, który skasował wszystkie wspólne zdjęcia z Maciejem Rz. przed wydaniem werdyktu sądu. – Z Tatą dostaliśmy od Św. Mikołaja (jesteśmy z Kongresówki) podobne sweterki świąteczne. Z wiekiem widzę, że coraz więcej podobieństw do mojego Taty – to opis pod jedną z usuniętych fotografii. Jednak w sieci nic nie ginie i Internauci zrobili pamiątkowe screeny. Co ciekawe, informację o aresztowaniu ojca posła ocenzurowano w TVP. Nie ma nawet najmniejszego śladu na ten temat, choć wcześniej rządowa stacja poświęciła wiele czasu na atakowanie innych osób z powodu koneksji rodzinnych. Spotkało to m.in. Rafała Trzaskowskiego, Igora Tuleyę i Marcina Matczaka.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej z Wadowic
Andrzej z Wadowic
1 rok temu

XDDDDDDDDDDD

Ojciec Kaczynskiego przewraca się w grobie
Ojciec Kaczynskiego przewraca się w grobie
1 rok temu

“Z wiekiem widze coraz wiecej podobieństw do mojego taty”. Nic dodać nic ująć. A na marginesie to uwaga na takie słowa panie pośle ciesz się pan że ojciec nie okazał się serial killer, wtedy byłby game over. Ilu to już ludzi się skompromitowało bo motto PIS brzmi. “Z wiekiem widzimy coraz więcej podobieństw do Kaczyńskiego” Niedoszłym ojcem Polskiego dobrostanu a rzeczywiście ojcem inflacji drożyzny wojny długo by wymieniać czego jeszcze, ludzie sami w końcu to zrozumieją, gdy ich oszczędności znikną pewnego dnia i zacznie się klepanie biedy na kredyt. Już teraz zadłużenie niezamożnych Polaków jest tak wysokie, że przekracza znacznie… Czytaj więcej »