fbpx

Popularny pisarz pobity w studiu. Wszystko z powodu papieża [VIDEO]


3 comments
Subksrybuj nas na Google News

Postać Karola Wojtyły wywołuje ocean skrajnych emocji. Można spokojnie zaryzykować stwierdzenie, że jest ich więcej teraz niż za jego życia. Kiedyś nie do pomyślenia była jakakolwiek krytyka byłego zwierzchnika Kościoła, mówiło się wręcz o „pokoleniu JP2”. Jednak wraz z kolejnymi informacjami na temat pontyfikatu i liberalnego podejścia do walki z pedofilią wśród księży, zaczął tracić autorytet. To właśnie z powodu papieża doszło do skandalu w studiu telewizyjnym, gdzie nagrywano zapowiedź freak-fightowej gali “Prime MMA”. Gdyby nie interwencja ochrony, doszłoby do rozlewu krwi pomiędzy poetą Jasiem Kapelą, a jutuberem “Bagietą”.

Jaś Kapela to lewicowy publicysta, autor kilku książek i jeszcze większej liczby skandali. M.in. w 2015 roku zasłynął profanacją polskiego hymnu. Pisarz przerobił jego słowa, nawiązując do problemu migracji. – Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy, nasza bieda już minęła, migrantów przyjmiemy. Marsz, marsz, uchodźcy, z ziemi włoskiej do Polski, za naszym przewodem, łączcie się z narodem – śpiewał w nagraniu umieszczonym w Internecie. Kapela zyskał dużą popularność z powodu swojego ciętego języka, a teraz promuje się się jako zawodnik MMA. Jest on też konsekwentnym krytykiem pontyfikatu Jana Pawła 2. Wielokrotnie nazywał papieża “zbrodniarzem”, ma też na klatce piersiowej tatuaż JP2GMD, co jest skrótem od: “Jan Paweł 2 gwałcił małe dzieci”.

To właśnie z powodu tego tatuażu doszło do skandalu w studiu telewizyjnym, gdzie kręcono zapowiedź gali “Prime MMA”. Kapela prowokacyjnie odsłonił dziarę na oczach kamer i gości obecnych w studiu. Jeden z nich, influencer o ksywce “Bagieta”, rzucił się na niego, próbując dokonać samosądu. – Za to masz w ryj, kur*a, ch**u jeb**y! – krzyczał wściekły. Błyskawiczna interwencja ochroniarzy uspokoiła sytuację, jednak “Bagieta” dalej próbował się wyrwać i dopaść Kapelę. – Pan papież mówił, żeby w imieniu uczuć religijnych bić innych ludzi, tak? – ironizował później zaatakowany pisarz. Groźnie wyglądającą sytuację możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
8
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Współczesny katolicyzm to choroba psychiczna
Współczesny katolicyzm to choroba psychiczna
1 rok temu

Kapela ma 100% racji na temat papieża. Problem w tym że katolicy nadal celebrują zwłoki to jest duży błąd nie inaczej było z rządem lecha Kaczyńskiego ten idiota poleciał nie wiadomo czego celebrować zwłoki dureń jak skończył wszyscy wiedzą. Takie podejście do religii nie tylko nikogo nie wskrzesi ale jest niebezpieczne dla żywych co nie jest wyjątkiem ten incydent w wykonaniu ekstremisty katolickiego. Takich maniaków siedzi w wiezieniu niezliczona ilość nie mówiąc że wszyscy więźniowie to są właśnie katolicy. To po prostu klasyka. W wiezieniu krzyże biblie tatułaże jezusy wydziergane na skórze, To jakaś choroba psychiczna katolików.

Pio59
Pio59

To wszystko jest chore i to od samego początku. Kapela moim zdaniem ma rację. Fanatyków jakiejkolwiek maści nie należy tolerować, bo tacy nie myslą racjnalnie jeżeli, w ogóle myślą. JPII nic dobrego dla swojego Kościoła i wyznawanej religii nie zrobił, a wręcz cały czas szkodził jej.Przejawiało się to w tym, że tolerował wsród najwyższych duchownych homoseksualizm i pedofilie, a wrecz wynosil takich na najwyższe stanowiskz w kościelnej hierarchii. Może wyznawał pogląd Rydzyka,że “każdy ma jakieś słabości”. A może było odwrotnie i stąd taka postawa wobec zła w Kościele Katolickim? Bez wątpienia za jego pontyfikatu, homosksualiśći i pedofile w sutannach różnej… Czytaj więcej »

Ludzie się biją o jakieś religijne urojenia
Ludzie się biją o jakieś religijne urojenia
Odpowiedź do  Pio59
1 rok temu

Jeśli wszyscy będą tak samo obłąkani i zaślepieni tzw. idologią jednej prawdy ostatecznej która gwałci ludzkie umysły to nikt nie będzie zdolny do samodzielnego myslenia a jest zjawisko bardzo niebezpieczne. Ponieważ są ludzie którzy gwałcą ciało i sa ludzie którzy gwałcą umysły. A w religii mamy do czynienia z ewidentnym gwałtem umysłów zwłaszcza dzieci jest to kult zmuszania do miłości zwłok symboli duchów aniołów i nie jakiegoś niezydentyfikowanego bytu zwanego przez opętanych jakimś “bogiem”. Ludzie na jakim świecie my żyjemy bogowie to wymysły starożytności i średniowiecza. Można przytaczać milion argumentów przeciwko istnieniu boga, ale nie znajdzesz ani jednego argumentu na… Czytaj więcej »