fbpx

Wielki apel płk. Mazguły: Pamiętajmy, aby codziennie J38AĆ PiS!


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Płk. Adam Mazguła opublikował kolejny felieton nawiązujący do nowego j(ł)adu Prawa i Sprawiedliwości.

ŁAD czy JAD?

Ład w naszym państwie określa Konstytucja RP i jest wtedy, gdy przestępcy siedzą w więzieniach, fanatycy religijni są izolowani w klasztorach, psychopaci, oszuści, faszyści i kłamcy nie mają możliwości narzucania swojej wizji życia całemu narodowi przy pomocy takich samych jak oni mediów. Jeśli jednak ci sami przestępcy, fanatycy i oszuści są powoływani do rządu, to nie jest to ład, tylko mafijny interes dewiantów i bandytów, którzy zawłaszczyli dla siebie państwo. To wielki wał cwaniaków politycznych, okupacja przyzwoitości i mafijny wyzysk obywateli.

Jeśli PiS-okupanci ogłaszają nową nadzieję, to znaczy, że to nadzieja na nowe mafijne interesy przy pomocy pieniędzy z Unii, a nie dla obywateli. Nie bez powodu symbolem „polskiego ładu” jest pajęczyna. Zwykły ład różni się tym od polskiego i nowego ładu, co demokracja od demokracji komunistycznej, prawo i sprawiedliwość od partii PiS-u, czy solidarność od dudowego związku zawodowego polityków PiS-u.

Kaczyński ogłosił to, co robi przez całe życie, podżega, szczuje i rozpowszechnia kłamstwa.

Produkuje na skalę przemysłową narodowy JAD. Zapowiedział dalsze dzielenie Polaków, nowe podatki, dalsze zawłaszczanie państwa i narzucanie wszystkim obywatelom bezwzględnego posłuszeństwa jego wizji mafijnego państwa. Kaczyński nie ogłosił żadnego ładu, bo nie wie, co to jest. Zawsze brudny, źle ubrany i z łupieżem prezentuje codziennie swój bałagan. On ogłosił nową odsłonę polskiego jadu. Przedstawił go tak, że nikt nie może zorientować się, o co chodzi. Niby obniżka podatków, ale za to nowe dla niektórych, inwestycje w służbę zdrowia, ale kosztem nowych obciążeń dla obywateli,

… A wszystko po to, by przejąć inicjatywę propagandową, a nie, aby komuś coś wyjaśnić lub dać, zwłaszcza wtedy, gdy nie należy do jego rodziny mafijnej.

Ogłosił, więc nowy JAD, nowe podziały na biednych i tych, których nazwał bogatymi, na chorych i zdrowych, na pracujących i modlących się gorliwie, na swoich nierobów i tych, co ich muszą utrzymać, na nich pracować, … Kaczyński niczego nie zapowiedział, niczego nie obiecał. Zrobił on to, co robi od zawsze, zamieszał w głowach i w kraju oraz zmusił do dyskusji wszystkie grupy społeczne nad jego kolejnymi oszustwami, a przy okazji podzielił głupiutką opozycję. Teraz będzie wskazywał zbłąkanym drogę do sukcesu, jego sukcesu.

Nie dajmy zakłamać prawdy i pamiętajmy, aby codziennie J38AĆ PIS. Adam Mazguła

Koniecznie polub Funpage Pułkownika!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
18
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pieprz.....on dobra zmiana
pieprz.....on dobra zmiana
2 lat temu

jasne ,że pis obniży emerytury !!!!!!!!!!!!!!¡