fbpx

Władimir Putin nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla!


Subksrybuj nas na Google News

Naród rosyjski może być dumny! Prezydent Władimir Putin został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla! Głowa państwa Rosji, podobnie jak Donald Trump, została nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Kandydaturę zgłosił rosyjski pisarz — Siergiej Komkow. Kandydatura została zgłoszona 10 września.

Jeśli Nobel zostanie przyznany Władimirowi Putinowi to wspaniale, jeśli nie, to żaden dla nas problem. Zapewniam, że to nie Kreml nominował prezydenta – skomentował Dmitrij Pieskow, rzecznik prezydenta Rosji.

Kontrowersyjna kandydatura

Nominację do Pokojowej Nagrody Nobla w 2021 dla prezydenta Władimira Putina zgłosił rosyjski pisarz Siergiej Komkow. Nie wiadomo jednak, za co Putin miałby dostać Nobla w dziedzinie światowego pokoju. W przypadku Donalda Trumpa argumentowano to wysiłkiem na rzecz osiągnięcia porozumienia między Izraelem a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. To nie pierwsza nominacja dla prezydenta Rosji. Został on nominowany w 2013 roku. Wśród laureatów Pokojowej Nagrody Nobla są już dwaj Rosjanie – legendarny obrońca praw człowieka Andriej Sacharow i jedyny prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow. Teraz czas na Putina?

Czytaj także: Kolejne pieniądze podatników na naprawę błędów rządzących. Miliony popłyną na ratunek stadniny w Janowie.


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments