fbpx

“Wojsko odbiera ścieki Platformy” – Suski atakuje pomimo, że PiS sam tonie w odchodach.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

uski Marek czołowy działacz PiS lubi bawić się brudem wypływającym z Wisły. Tymczasem rząd porozumiał się z Prezydentem Trzaskowskim. Prace nad awaryjną rurą która odprowadzi ścieki są już na ukończeniu.

Rura która będzie odprowadzała ścieki bezpośrednio do oczyszczalni jest już na ukończeniu. Ponadto miasto Warszawa realizuje plan ozonowania wody. Ozon działa odkażająco i natleniająco. W górnej części biegu Wisły we Włocławku nie ma już żadnego śladu zanieczyszczeń.

Przyjaciel Dudy, działacz PiS zatrudni 3 tys. hejterów jak wygra wybory.

Opinie o drugim Czarnobylu Marka Suskiego delikatnie mówiąc okazały się przestrzelone. Pomimo tego, że codziennie wypływają nowe “nieczystości” z Ministerstwa Sprawiedliwości to Szef Gabinetu Politycznego Mateusza Morawieckiego brnie dalej w tej gęstej zawiesinie i próbuje zmienić jej kierunek.

Wraz z wojskiem musimy budować instalację, która odbierze ścieki Platformy. Władze Warszawy dalej mówią, że nic się nie stało. A zdychają już nawet szczury.

Kolejna wpadka PiS. Kadłub lodołamacza sklejony taśmą papierową, tylko po to żeby minister PiS mógł zrobić konferencję.

Sprawa ścieków na Wiśle zostanie załatwiona na razie tymczasowo, rura odprowadzi jej do oczyszczalni. Pozostaje jeszcze sprawa ścieków w Ministerstwie Sprawiedliwości. Czy jest szansa na jakąś oczyszczalnię ?

Nawet szczury wiedzą kiedy się wycofać, kiedy widzą że nie ma innego wyjścia.

Przewodniczący Rady Miejskiej o mieszkańcu: zobacz tego skurwie… Gonić chu… i koniec.

Suskiemu wtórują trolle i w internecie zamieszczają mnóstwo fałszywych wpisów jakoby w Wiśle nastąpiła katastrofa ekologiczna. Zdjęcia które wklejają pochodzą najczęściej z Indii. Pokazują śnięte ryby i potopione zwierząta podczas przechodzących tam powodzi.

Poparcie dla Trzaskowskiego nie maleje, wynika z tego że żadne ścieki nie mają wpływu

Polska nie chce wraku Tupolewa! Przez cztery lata nie złożyliśmy skargi! Brejza odkrywa smutna prawdę, dostał odpowiedź z MSZ.

Aż 94 proc. mieszkańców uważa, że Warszawa wywołuje w nich uczucia pozytywne. Do tego 87 proc. przebadanych warszawiaków twierdzi, że nie zamieniliby mieszkania w stolicy na inne miasto – wynika z Barometru Warszawskiego, przeprowadzonego na zlecenie urzędu miasta. Równie pozytywnie oceniane są takie obszary, zarządzane przez władze miasta jak stan dróg, jakość obsługi mieszkańców, stan zieleni czy porządek w mieście – procent zadowolonych mieszkańców nie spada poniżej 83 proc. – Dziennik.pl

Źródła Twitter/ Dziennik.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments