fbpx

“Wszyscy wiemy jak to wygląda i jaka to jest je…na ściema” Doda zarzuca manipulację listami przebojów.


Subksrybuj nas na Google News

Doda, piosenkarka znana bardziej prasie bukowej niż listom przebojów, daje do zrozumienia że głosowanie w trójce to “ściema”, czyli kłamstwo.

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

Ostatni sukces Dody to podzielenie się tortem z prezydentem. Piosenkarka zaśpiewała dla prezydenta Happy Birthday niczym Marilyn Monroe dla Johna Fitzgeralda Kennedy’ego. Tyle tylko, że Doda tak się ma do Marylin Monroe jak Andrzej Duda do powagi sprawowanego urzędu.

“wszyscy wiemy jak to wygląda i jaka to jest je..na ściema”

Dziś rozgoryczona piosenkarka, która od dawna niestety nie może dostać się na żadne znaczące miejsce list przebojów, wyraziła swój gniew na portalu społecznościowym. Dała nam do zrozumienia, że te listy to ściema czyli kłamstwo ustawiane nie wiadomo przez kogo.

A co do cenzury w mediach, to zwracam się do moich szanownych, znajomych muzyków choć, może nawet bardziej menadżerów: od lat jesteśmy cenzurowani za pomocą tak zwanych „badań” w stacjach komercyjnych. wszyscy wiemy jak to wygląda i jaka to jest je..na ściema

— napisała na Facebooku Doda.

Więc może w końcu szanowne rozgłośnie ustalą jawny cennik: ile za „piosenkę tygodnia”, „miesiąca” itp. zamiast zamiatać „gifty” pod stołem a Wy (menadżerowie) nie będziecie musieli zmagać się z hipokryzją, krzycząc teraz na lewo i prawo o cenzurze w Trójce

— podkreśliła piosenkarka.

“Dokonano ręcznej manipulacji” Radio oskarża swoich redaktorów

– Dokonano ręcznej manipulacji polegającej na zmianie kolejności piosenek, na które głosowali słuchacze Trójki – poinformował w niedzielę wieczorem dyrektor Trójki Polskiego Radia Tomasz Kowalczewski.

– Wiemy już na pewno, że ta piosenka nie wygrała. Ona została ręcznie przesunięta na miejsce pierwsze, czyli wynik został sfałszowany – podkreślał Kowalczewski.

kończę współpracę z Programem III Polskiego Radia” – poinformował dziennikarz Marek Niedźwiedzki.

Radiowa Trójka unieważniła 1998. notowanie notowanie listy przebojów, które jak pierwotnie ogłoszono, wygrała piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”. Utwór odnosi się do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na zamkniętym cmentarzu na Powązkach. „W związku z sytuacją, która zaistniała wokół piątkowego notowania LP3 oraz posądzeniem mnie o nieuczciwość w przygotowywaniu audycji, którą prowadzę od ponad 35 lat, kończę współpracę z Programem III Polskiego Radia” – poinformował dziennikarz Marek Niedźwiedzki.

Doda chętnie zaśpiewała na urodzinach SE i podzieliła sie tortem Prezydentem Dodą , przepraszam Dudą

Newsweek swojego czasu relacjonował urodziny „Super Expressu” gdzie roznegliżowana Doda wręczyła prezydentowi kawałek tortu. Dodała przy tym: „Tylko jedna literka nas różni”. De gustibus non est disputandum – wiadomo. Mężczyzna Andrzej Duda ma prawo do zadowolenia, ale prezydent Duda reprezentuje najwyższy urząd w państwie. Czy ci, którzy go wybierali są dumni, że twarz głowy państwa znalazła się dosłownie na wysokości wypiętych pośladków Dody? Prezydent Duda nie zdobył się nawet na ripostę, że może jednak nie tylko jedna literka.

Czy taki sposób sprawowania funkcji prezydenta podzielają wyborcy Andrzeja Dudy? I w ogóle wszyscy Polacy, dla których mocą demokratycznego prawa decydowania przez większość, stał się prezydentem? – Newsweek


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments