fbpx

Wyrzuciła z “Trójki” najlepszych dziennikarzy, ale uważa, że to dobrze. “Zmiany nieodłącznym elementem życia”


3 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Według szefowej Polskiego Radia poprzedni zespół Trójki nie był nastawiony na zmiany. – A na sugestie, że trzeba coś zmienić, bo spada słuchalność, właściwie nie było żadnej reakcji. A teraz słyszymy: „To jest nasz domek. Oddajcie nam naszą “Trójkę” – stwierdziła Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska. “Przecież Program Trzeci nie jest własnością żadnej grupki pracowników. Program Trzeci to radio publiczne. Cieszę się, jeżeli pracownicy mają poczucie wspólnotowości, dobrze pojętej korporacyjności, ale nie na zasadzie, że jest to „nasza własność i my jej nie oddamy” – dodała.

W ostanim czasie z Trójką pożegnali się m.in. Beata Pawlikowska, Tomasz Michniewicz, Jan Kałucki i Marcin Cichoński. Natomiast po unieważnieniu wydania Listy Przebojów w ślad za Markiem Niedźwieckim ze stacji odeszli m.in. Marcin Kydryński, Hirek Wrona i Piotr Kaczkowski.

To były ich decyzje. Natomiast zmiany są nieodłącznym elementem życia. Tymczasem w Trójce od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniało, także w sensie osobowym. Te same osoby prowadziły w ten sam sposób te same audycje. I tak przez 40 lat. W końcu trzeba wziąć pod uwagę, że zmieniają się słuchacze i ich preferencje, że konkurencja cały czas coś zmienia i wprowadza nowości, że nie przychodzą nowi młodsi słuchacze i w konsekwencji spada słuchalność. W tej sytuacji trzeba sobie zadać pytanie: jeżeli coraz mniej osób słucha naszego programu, to może trzeba coś w nim zmienić? – dodała Prezes Polskiego Radia.

Zmiany w stacji pozytywnie ocenili członkowie Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka i Krzysztof Czabański z PiS. “Zmiany w Trójce idą w bardzo dobrym kierunku. To jest szansa na odrodzenie się tego programu, który, niestety, stawał się coraz mniej istotny, coraz mniej atrakcyjny dla słuchaczy”.

Czytaj także: Dziennikarz TVP do posłanki: Zdrajczyni, sama się wyskrob. “Tak jawnego chamstwa wśród osób publicznych Polska nie widziała”


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: wirtualnemedia.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yeti
Yeti
3 lat temu

Będzie Zenek i disco polo dla wyborców PiS. Taki poziom trzeba trzymać.

Wawa
Wawa
3 lat temu

“Zmiany nieodłącznym elementem życia”Polecam zacząć od siebie….warto,skoro to nieodłączny element życia

Bon ton
Bon ton
3 lat temu

Zmień męża i kochanka na nowsze modele ;
ZMIANY SĄ ELEMETEM ŻYCIA !!!