fbpx

“zamach stanu bez trybu” Sasin drukuje karty. Giertych- każdy członek partii PiS będzie odpowiedzialny za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej zmierzającej do obalenia porządku konstytucyjnego RP.


2.7k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych już drukuje karty głosowania – potwierdził w TVN 24 minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Minister mówi o stanie wyższej konieczności, ale formalnie taki stan nie został w Polsce ogłoszony, ponieważ nie można byłoby tych wyborów organizować. Scenariusz na kolejny Kogel-Mogiel po polsku.

“Druk kart został podjęty. Druk kart, których wzór określiła Państwowa Komisja Wyborcza jeszcze w lutym tego roku. Tutaj rola PKW została zachowana. PKW oraz Krajowe Biuro Wyborcze są tą instytucją, które te wybory przeprowadzają. Operatorem jest poczta, którą ja nadzoruję”

Zawsze ktoś te karty drukował, ktoś te karty dowoził – tak się dzieje również tym razem. Różnica jest taka, że dowozi je nie do lokali wyborczych, a do głosujących – przekonywał Sasin w TVN 24.

Kiedyś członkowie PiS na czele z Pawłowicz mówili o możliwościach fałszerstw jaki umożliwiają wybory korespondencyjne.

Teraz to pozycja wskazuje na takie możliwości.

Każdy członek partii PiS będzie odpowiedzialny za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej zmierzającej do obalenia porządku konstytucyjnego RP.

Źródło TVN24.pl, Twitter


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2.7k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments