fbpx

Zamaskowane bojówki bezwolnie wykonują polecenia władzy. Ataki coraz bardzie brutalne. Video.


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Sytuacja wymyka się z pod kontroli. Nie sposób tego nie połączyć z oświadczeniem Jarosława Kaczyńskiego, który w tej chwili jest również wicepremierem do spraw bezpieczeństwa

Takie nawoływania do agresji w wielu niedemokratycznych krajach doprowadziły do rozlewu krwi. Dziwi więc to tym bardziej, że zdarza się to w dwutysięcznym roku, w Polsce, kraju leżącym w Europie gdzie takie przypadki notowano ostatnio w czasie II wojny światowej.

Wrocław; Grupa 40 mężczyzn zaatakowała Protest Kobiet

Policja wrocławska w wydanym komunikacie twierdzi, że w większości wczorajsze wydarzenia przebiegały spokojnie. Twierdzą również że doszło do kilku niebezpiecznych sytuacji w których interweniowali. Z filmów zarejestrowanych przez protestujących widać że te interwencji nie były przeprowadzane prawidłowo.

W centrum Wrocławia na ulicy Kazimierza Wielkiego grupa 40 zamaskowanych mężczyzn zaatakowała osoby idące w marszu.

Mateusz Czmiel dziennikarz radia “Gra”, który zarejestrował zdarzenie opowiadał że nic nie wskazywało na tak drastyczny rozwój wydarzeń. Młodzież bawiła się i śpiewała.

Nagle grupa około 30,40 mężczyzn wyłoniła się nie wiadomo skąd tak naprawdę i zaczęli zaczepiać ludzi, szli zamaskowani ubrani na czarno, zaczęli krzyczeć, ludzie zaczęli krzyczeć“..

Kobieta będąca świadkiem tych wydarzeń potwierdza przebieg wydarzeń na antenie TVN24, oświadczała –

Z za rogu wybiegła grupa mężczyzn ubranych na ciemno zamaskowanych, w biegła przez tory blokując trasę marszu który szedł ulicą Kazimierza Wielkiego w kierunku ulicy pierwszego maja. Na początku stali tylko i ludzie zaczęli uciekać bo wiadomo że coś tutaj jest nie tak. Później oni wbiegli w ten tłum i na pewno jedna osoba została powalona i coś jej się musiało stać, natomiast reszta próbowała uciec. Widziałam kilku mężczyzn atakujących wbiegło z kopniakami

Cały dzień spokojne protesty, nikt nie podchodził pod kościoły, nie mazał ich, nie prowokował. Odśpiewano hymn, Rotę, zatańczono Poloneza. Dlatego bojówkom PiSu się znudziło i poszli tłuc ludzi na ulicach Wrocławia i Białegostoku. Mówili, że będą bronić polskich kobiet przed islamem Teraz biją kobiety na zlecenie PiSu!

Brawo PIS, brawo Kaczyński!
Wasze armie karków biją kobiety na ulicach!

Kaczyński dał nacjolstwu zielone światło do polowań na niewinnych ludzi! – czytamy na stronie Ruch Ośmiu Gwiazd

Komentarza Internauty Bogdana Bajora – Poznań , Wrocław , Białystok , zapewne jeszcze inne miejscowości ! Tam kilkudziesięcio osobowe grupy łysych, pozbawionych mózgów, zwyrodniałych “nacjonalistów” , uzbrojonych w gazy łzawiące – napadało na marsze protestujących kobiet, tłukąc je czym i jak tylko się dało !!! JEDYNYM odpowiedzialnym za rozlaną wczoraj na Polskich ulicach krew jesteś TY – kaczyński ( pisownia z małej litery jest jak najbardziej zamierzona !!!) Mały ,zwyrodniały , zbydlęcony sqrwy*ynu – to TY swoim “Orędziem” doprowadziłeś do takich sytuacji!!! Kiedyś za to odpowiesz umysłowy kastrato !!! NIKT , nikt z Polaków ci tego gnido nie zapomni – a nie będziesz przecież do końca swego parszywego życia ….ukrywał się za immunitetem !!!

To co się dzieje dziś na ulicach to niewątpliwie efekt wystąpienia wicepremiera do spraw bezpieczeństwa Jarosława Kaczyńskiego

Każda pobita przez bojówki kobieta będzie szła na konto rządzących. Na filmie widać atakujący zamaskowanych mężczyzn. Kobieta skomentowała zachowanie policjanta

Róbcie coś stoi jak idiota

Kolejna Prowokacja

Przy asyście biernej Policji.

CZY ROZPOZNAJESZ TEGO NARODOWCA

Ośrodek Monitorowania Zachowań rasistowski i Ksenofobicznych poszukuje osobnika na zdjęciu- POBIŁ KOBIETĘ Poszukujemy wszelkich informacji na temat tego prawicowego bandyty oraz innych kiboli, faszystów, narodowców, wszechpolaków i ONR-owców, którzy we Wrocławiu atakowali i bili kobiety biorące udział w protestach.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments